Autor Zpráva
Irish Cream
Profil *
Dobrý den,

mám registrovanou doménu s a bez pomlčky (.xy.cz a x-y.cz). Doména bez pomlčky je alias. Namátkově jsem zadával klíčová slova a ve výsledcích vyhledávání (google) jsou zahrnuty obě domény s různými podstránkami. Jedná se o e-shop, který je starý 2-3 měsíce a je zaindexován z cca 25%.

Dotaz: Pokud je pro mě primární doména s pomlčkou a doména bez pomlčky je přesměrovaná přes 301, měla by si vůbec objevovat v SERP? Stránky x-y.cz/něco a xy.cz/něco obsahují stejný text = jasný případ duplicity? Nemůže být tento problém s případnou duplicitou důvodem poměrně pomalé indexace + jednotlivé podstránky se mezi sebou defacto perou o lepší pozici?

Poznámka: Nevím, kdy byla doména xy.cz přesměrována přes 301, proto je možné, že jsou stránky zaindexované před vlastním přesměrováním a budou tím pádem vyřazeny během několika týdnů/měsíců. Je to správná logika? Btw. Doména bez pomlčky se registrovala především jako ochrana doménového jména.

Děkuji všem za pomoc.
Joker
Profil
Irish Cream:
Nevím, kdy byla doména xy.cz přesměrována přes 301, proto je možné, že jsou stránky zaindexované před vlastním přesměrováním a budou tím pádem vyřazeny během několika týdnů/měsíců. Je to správná logika?
Podle mě ano.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0