Autor Zpráva
Kala
Profil *
Ahoj, našel jsem si o své webové stránce:

Počet indexovaných stránek:
google.com 122
seznam.cz 33
jyxo.cz 24
morfeo.cz 1
yahoo.com 40
bing.com 1
altavista.com 21

Počet odkazujících stránek:
google.com 0
seznam.cz 7
jyxo.cz 26
morfeo.cz 33
yahoo.com 1 568
bing.com 0
altavista.com 1 610

A pak jsem našel podobný web, ale oni mají:

Počet indexovaných stránek:
google.com 711
seznam.cz 778
jyxo.cz 77
morfeo.cz 1
yahoo.com 968
bing.com 34
altavista.com 972

Počet odkazujících stránek:
google.com 63
seznam.cz 10
jyxo.cz 1 989
morfeo.cz 4 918
yahoo.com 15 844
bing.com 0
altavista.com 4 920

To je neskutečně velký rozdíl. Co mám udělat abych se jim přiblížil? Nechápu to. Dík
Marek Prokop
1) Ze všech údajů, které jste uvedl, se normálně používá a má smysl jen počet zaindexovaných stránek v Googlu a v Seznamu a počet odkazujících stránek v Yahoo. Ostatní buď neexistují (např. počet odkazujících stránek v Seznamu), nebo nemají žádný praktický význam (např. počet zaindexovaných stránek v Jyxu a Morfeu).

2) Když vezmu ty údaje, které mají smysl, vyjde mi, že máte oproti druhému webu cca. o 600 méně zaindexovaných stránek v Googlu, cca. o 750 méně zaindexovaných stránek v Seznamu a o cca. 14 tisíc zpětných odkazů méně. Chcete-li tedy druhý web dohnat, musíte vytvořit cca. 700 dalších unikátních stránek a získat cca. 14 tisíc dalších zpětných odkazů. Chtěl jste slyšet něco jiného?

Především byste se ale měl ujistit, že je druhý web opravdu podobný, má podobné cíle a ty hodnoty mu opravdu nějak pomáhají. Je možné, že cíle svého webu můžete lépe splnit i s menším počtem stránek a odkazů. Kdybyste uvedl adresy obou webů, šlo by k tomu napsat víc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: