Autor Zpráva
zdenek72
Profil
Zdravím, chci se zeptat zda někdo nemá radu, během posledních 14 dnů jsem na Seznamu spadl až cca do půlky třetí strany. Nevíte proč? Díky

Stránky: http://www.sadrokartony-polacek-z.cz
__construct
Profil
Skús si pozrieť toto a pouvažuj prečo ..
http://help.seznam.cz/cz/fulltext-hledani-v-internetu/ceho-se-pri-optimalizaci-vyvarovat/ Ak sa Ťa nič netýka tak možno v poslednej dobe niektorí optimalizovali svoje stránky tak, že Ťa "prebili" .. ale nebál by som sa byť Tebou kontaktovať seznam a opýtať sa ich .. (máš tam na to tlačidlo ;-) )
Marek Prokop
Profil
[#1]

Zdenku, když poskytnete tak málo informací, těžko Vám někdo něco užitečného poradí. Na jaký dotaz jste spadl a odkud? Jak stabilní byla původní pozice -- byl jste na ní roky, měsíce, týdny, nebo jen dny? Měnila se pozice postupně, nebo naráz. Zhoršily se současně pozice i mnoha dalších dotazů směřujících na většinu stránek webu, nebo se propadla jedna stránka na všechny dotazy, které na ní vedou, nebo se propadl opravdu jen ten jeden dotaz? Dělal jste v době před propadem (pár dnů až dva měsíce) nějaké změny na webu? Změnily se Vaše zpětné odkazy?

Ani po zodpovězení všech těchto otázek nemusí jít příčina propadu snadno odhalit, ale bez nich to nepůjde určitě.
zdenek72
Profil
Zdravím a omlouvám se, je to na slovo sádrokarton, byl tam zničehonic z druhé strany (první až druhá pozice) na třetí stranu(tam ccca ke konci) ale teď jsem to zkoušel a jsem zase najednou zpátky na té druhé, tak nevím:)
zdenek72
Profil
Tak dnes jsem najednou na Seznamu na první stránce.
zdenek72
Profil
na tom Seznamu mě pořád skáče SR, jeden mám 5 druhý den 4 pak zase 5 atd.
zdenek72
Profil
tak ted se to drží, jak na Seznamu tak na Googlu.
zdenek72
Profil
tak na Seznamu už to zase hopsá:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0