Autor Zpráva
Olinak
Profil *
Může mi někdo vysvětlit, jak je možné že tento web má návštevnost 9000 lidí denně, (počítám, že to jsou převázně lidi z google.com na výraz "oldgames" (4. pozice), když ten web skoro vůbec, ne-li vůbec neobsahuje slova "staré hry" ani "oldgames"? Fakt nechápu kde bere takovou návštěvnost, oproti napřiklad webu www.oldgame.cz. V čem v SEO bestoldgames.net lepší než oldgame.cz ?
Plaváček
Olinak:

V čem v SEO bestoldgames.net lepší než oldgame.cz

Nezkoumal jsem dopodrobna jejich "SEO", ale řekl bych obecně, že jsou lepší prakticky ve všem. Když už nic jiného, neodvádí své návštěvníky přes AdSense někam jinam.
Davex
Olinak:
Web oldgame.cz nemá zpětné odkazy a má asi čtyřicetkrát menší obsah, takže takové návštěvnosti dosáhnout nemůže.
Marek Prokop
návštevnost 9000 lidí denně

Jak jste přišel na návštěvnost 9000 lidí denně? Nepletete si s lidmi návštěvy dle Toplistu? 9000 návštěv může udělat třeba jen 2000 uživatelů, pokud se na web často vracejí, např. do diskusního fóra.

počítám, že to jsou převázně lidi z google.com na výraz "oldgames" (4. pozice)

Já sice vidím bestoldgames.net dokonce na první (a zároveň druhé) pozici, ale podle Keyword Toolu se dotaz [oldgames] hledá 6600krát měsíčně, takže to jim 9000 návštěv denně rozhodně neudělá.

vůbec neobsahuje slova "staré hry" ani "oldgames"

Jelikož dotaz [oldgames] normálně nic neznamená, předpokládám, že ho Google chápe jako navigační a preferuje domény, kterého mají v názvu a v textu externích zpětných odkazů. Navíc si asi pozice na navigační dotazy ověřuje analýzou toho, jak se uživatelé ve výsledcích hledání pohybují a klikají.
Olinak
Profil *
myslel jsem samozrejme dotaz "old games"

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0