Autor Zpráva
rokka
Profil *
Na svých stránkách jsem začal se SEO. Pro hledaný výraz řezaná reklama jsem se momentálně umístil na 7. stránce v google potom co mě robot vyhledal. Je to konečný stav +- , jestli se to tedy dá takto říct nebo až mě přijde robot navštívit znova vylepší ještě pozici - pokud na stránkách už nic nebudu měnit? Jak se dozvím kdy je to konečná pro hledaný výraz a kdy naopak své pozice budu měnit?

Děkuji
Marek Prokop
Profil
Pozice nikdy není konečná a na Googlu dokonce různí lidé vidí ve stejný okamžik stejnou stránku na různých pozicích.
rokka
Profil *
Co v takovém případě dělat? Je důležité vést si záznamy každý měsíc? Nebo jsou k nalezení nějaké statistiky změn umístění ve vyhledávačích?
Marek Prokop
Profil
Nemá smysl pozice nějak systematicky sledovat: http://www.snizekweb.cz/weblog/seo-pozice/
rokka
Profil *
Super, díky. Jsem rád, že to nemusím dělat :) a můžu se věnovat jiným věcem.
Plaváček
Profil
rokka:

Zní to otřepaně, ale věnuj se tomu, aby tvůj web co nejlépe plnil účel, pro který byl stvořen. Lidé i vyhledávače si časem cestu najdou :)
zdenek72
Profil
Zdravím, já to mám na Googlu celkem v pohodě, tam se to drží ale na Seznamu skáče jak pozice tak Srank
panther
Profil
zdenek72:
Zdravím, já to mám na Googlu celkem v pohodě, tam se to drží ale na Seznamu skáče jak pozice tak Srank
děkujeme za oznámení. Pokud máš nějaký dotaz, založ si vlastní vlákno.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0