Autor Zpráva
Websluzby
Profil
Ospravedlňujem sa za komplikovaný nadpis, mám však otázku ktorá je dosť špecifická. Mám vytvorený blog na .blogspot .com, s veľmi dobrými pozíciami v Google na niektoré keywords. Chcem tento blog ponechať ako doteraz na bezplatnej "blogspot" doméne, len zmeniť názov blogu v URL adrese, priamo cez administráciu blogu..

Blog má kompletný obsah zaindexovaný v Google, a dobré výsledky v SERPe, čo sa stane po takejto zmene URL? Bude Google považovať ten istý textový obsah na novej URL za duplicitný? Stratím dobré pozície? Skúšal prosím vás niekto takúto zmenu na blogspote?

Ďakujem za prípadné odpovede
Marek Prokop
Profil
Nikdy jsem to nezkoušel, ale pokud správně rozumím dokumentaci a Google opravdu nepřesměruje ze starých adres na nové, pak je změna subdomény totéž, jako kdybyste současný blog kompletně zrušil a založil nový. Přišel byste tedy v podstatě o všechno s výjimkou již napsaných článků.
Websluzby
Profil
Ďakujem za odbornú a rýchlu odpoveď, predpokladám že to isté by sa stalo aj keby som kúpil doménu druhého rádu a previedol tento blogspot na ňu.. Takže nechám blog na pôvodnej adrese. Ale musím pochváliť tvorcov za super šablóny čo nedávno pridali na blogspot /návrhár šablón/. Pekný deň všetkým.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0