Autor Zpráva
filio
Profil *
Opravdu už nevím co mám dělat. Web pujcky-bez-potvrzeni-prijmu.cz se na seznamu prostě nezobrazuje. Stránka je zaindexovaná, ale to je asi tak všechno. Dříve se web zobrazoval na 2. místě na klíčové slovo ,,půjčky bez potvrzení o přijmu,, teď není ani na desáté stránce. Celkově mi přes seznam už cca 3 měsíce nepřišel ani jeden návštěvník. BAN prý nemám nebo, alespoň na technické podpoře mi to tvrdili. Nevíte někdo co s tím?
Marek Prokop
Profil
To je zajímavá stránka. Jaký je její účel?
filio
Profil *
Chtěl jsem zde uvádět zkušenosti lidí s různými pochybnými firmami, které poskytují půjčky (na co by si člověk měl dát pozor), ale na co investovat své úsilí do webu, který si pak nikdo nepřečte, když se nezobrazí ve výsledcích vyhledávače. Na co tedy přidávat další články, diskusi, ...?
Marek Prokop
Profil
[#3] Asi je to trochu začarovaný kruh. Stránka zatím obsahuje informací velmi málo (a jsou příliš obecné), takže ji nikdo nečte. A dokud ji nikdo nebude číst, nechce se Vám přidávat další informace a víc web ji propagovat. Nedá se nic dělat, jediný, kdo ten kruh může rozetnout, jste Vy.

Jen na okraj -- se stránkami kritickými k určitým pochybným firmám mají někdy potíže i velmi zkušení vydavatelé se silným zázemím právníků i fyzické ochrany. Pokud jste sám, moc bych Vám tenhle obor nedoporučoval.
Petr ZZZ
Profil
Marek Prokop:
Jen na okraj...

To mi zavání pochybnostmi o fungování demokracie. Za svobodu názoru v minulých desetiletích mnoho lidí obětovalo svou existenci nebo i život. Skutečně se změnili jen herci, a role, které hrají, zůstaly stejné? Já si myslím, že alespoň o něco lepší to dneska je.

filio:
Nenech se odradit počátečními neúspěchy. Pokud se postaráš o kvalitní obsah webu a vytrváš, určitě se neúspěch ukáže být přechodný. V opačném případě by to mohlo dát podnět ke spekulacím o nezávislosti a seriozitě vyhledávače a to žádný vyhledávač nemůže potřebovat. Nezávislost a seriozita je pro vyhledávače naprosto nepostradatelná a existenčně důležitá, problém musí být ve tvém kódu. Zkontroluj si deklarace fontů, zdá se, že fonty nadpisů a textů v modře podložených odstavcích mají nedostatečnou podporu; místo některých znaků s diakritikou se mi zobrazují jen jakési obdélníčky. Myslím si, že to je příčinou propadu. V běžném textu (a dokonce i v kódu Tvého webu, včetně problémových částí) se mi diakritika zobrazuje korektně. A doplň nějaký obsah a odkazy, zatím tam není mnoho ani jednoho ani druhého.

Smím se zeptat, k čemu u takto jednoduchého webu slouží odkazy na netagent a na externí javascripty?
bzuK
Profil
filio:
"Drobnou ruční penalizaci" byste si mohl u Seznamu vykoledovat za logo a image replacement, kdy Vám text za obrázkem nesouhlasí s textem na obrázku. Vizte příspěvek Dušana Janovského v seo.nawebu.cz http://seo.nawebu.cz/201006/0020.html - první dva odstavce. Váš propad neodpovídá zrovna "drobné ruční penalizaci", ale pokud nepočítám nejvážnější chybu "málo obsahu", je to první, co mě za krátkou chvíli trklo.
Marek Prokop
Profil
To mi zavání pochybnostmi o fungování demokracie.

Demokracie je forma vlády a já jsem o vládě nepsal. Psal jsem o tom, že když naštvu určitý typ lidí, měl bych být připraven na to, že mi přijdou dát přes hubu. Právní stát nabízí prostředky, jak se bránit, ale i na to musím být připraven.

Nicméně se SEO to nejspíš nesouvisí :-)
filio
Profil *
Děkuji všem za jejích rady. Bohužel asi máte pravdu s tím, že pouštět se sám do kritiky takových to firem by byla sebevražda. Jediná možnost, která mě napadla jak se vyhnout právní odpovědnosti by byla formou diskuse. Každá firma by měla jednotlivé vlákno ke kterému by návštěvníci psali své komentáře. Otázkou zůstává zda bych se tím vyhnul fyzickým útoků.
filio
Profil *
Ani po uplynutí 6 měsíců se web na seznamu stále nezobrazuje. V indexu seznamu můžeme nalézt aktuální verzi webu. Pokud však do vyhledávače zadáme stejný titulek jako si vyhledávač zaindexoval pak tento web ve výsledcích vyhledávání nenajdeme. Nejde mi o web samotný svůj čas i energii jsem díky bohu investoval do smysluplnějších projektů. Jde mi hlavně o to z jakého důvodu se web na seznamu nezobrazuje? V čem je chyba? Má někdo podobné zkušenosti?
Ivy
Profil
Tvoje stránky jsou v hodně velké tlačenici. Ohledně Seznamu mám jeden nápad (ovšem podle mých velmi omezených pozorování): všimla jsem si, že některé stránky kde se po dlouhou dobu nic nemění jsou v Seznamu hodně dole. Pozorovala jsem jednu stránku, která byla na Seznamu zhruba někde na třetí nebo čtvrté straně, po drobných, ale pravidelných změnách vyjela na první.
filio
Profil *
Tak jsem psal na seznam :
Dobrý den, můžete mi vysvětlit jak je možné, že web pujcky-bez-potvrzeni-prijmu.cz, který je indexovaný se na seznamu nezobrazuje? Naproti tomu web, který na tento web pouze odkazuje a na kterém se fráze ,,půjčky bez potvrzení o přijmu,,
vyskytuje pouze v odkazu tak se zobrazí na 11. stránce (http://search.seznam.cz/?q=p%C5%AFj%C4%8Dky+bez+potvrzen%C3%AD+o+p%C5%99ijmu&count=10&from=101) zatím co web pujcky-bez-potvrzeni-prijmu.cz ve výsledcích hledání nenajdeme. Již 6 měsíců mi podle google analytic ze seznamu nepřišel ani jeden návštěvník. Na webu jsem provedl řadu změn, které si vyhledávač zaindexoval, ale žádná nepomohla. Můžete mi nějak poradit nebo tento problém vyřešit?


a odpovědí mi bylo, že web se zobrazuje na 406. pozici a že mohu být spokojen :-) oponoval jsem tím v čem je například přínosnější web http://www.katalog-a-motivy-vzory-tetovani.cz/fotogalerie-tetovani/ který se vyskytuje na 401. pozici…

Jednoduše řečeno pokud se Vám web propadne z 2. pozice na 406. pozici pak je to zcela normální a není to ničí vina máte prostě smůlu.

Moderátor Chamurappi: Do [pre] patří zdrojové kódy, ne citace.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0