Autor Zpráva
Fred
Profil
Nejasně si vzpomínám, že jsem někde jsem četl, že přidání webu do nějakého automatického přidavače je na škodu. Včera jsem zabrousil na stránky h ttp://www.freesubmission.net a protože se mi to zdá docela slušně udělané chtěl bych se zeptat jestli přidání webu přes takovýhle nástroj má negativní nebo pozitivní vliv na hodnocení webu robotem.
Marty
Profil
Tak rozhodně se nemůže rovnat program s člověkem po stránce vhodně zvolené kategorie (pokud jde o katalog).

V současné době ale Google nebere zpětné odkazy z katalogů zas tolik v potaz (právě jako obrana před takovýmito praktikami). Navíc k tomu bude na nic, když bude mít člověk 200 odkazů na stránky v zahraničních katalozích, přičemž stránka bude jen v češtině.

Také jsem se díval na weby, které prý již tuto službu využili, nicméně nějaký závratný počet zpětných odkazů, jsem u nich nezaznamenal (Google), takže nemohu říci, jak přesně tato služba funguje (a jak moc se to vyplatí).
Fred
Profil
Hm něco takového jsem si myslel, prošel jsem si tak 50ku z těch katalogů co to do nich má vkládat a do některých to asi přidám, ale holt budu muset ručně :-( No aspoň je to dobrý soupis.
Marty
Profil
Mimochodem, zkus si projít zpětné odkazy webů, kteří už tuto službu využili.
Namádkou: h t t p://www.angelikapaint.wz.cz/ má na Yahoo 2 zpětné odkazy, jinde ani to ne. Takže ani nevím, jestli jim to vůbec funguje, nebo zda to trvá třeba nějakou dlouhou dobu ...
Fred
Profil
To jsem si nevšimnul, vyběhlo tam na mě spousta cizích webů a jak jsem se v tom šťoural, docela mě zaujaly ty články tam a některé nástroje, rozhodně je tam vidět kus práce, proto se ptám a nelámu nad tím automaticky hůl :-)
radimh
Profil
Přidání pomocí automatického přidavače je skutečně na škodu:

- katalog může stránku odmítnout
- někdy to neproběhne v pořádku
- nemáš nad tím kontrolu

Moje vlastní zkušenost je taková, že nemá cenu registrace do tisíce stránek, jako spíše kvalitní ruční registrace do známých katalogů. Všechno ostatní je ztráta času.
Richi
Profil
Souhlasím, pokud chceš opravdu mít kvalitní web nepřidávej to přes programy ale ručne, bude ti to trvat třeba 2 dni ale výsledek je mnohem lepší než když to za 15 minut vložíš přes program ...
a mimoto, říká se že udedené programy stejne jenom zbíraj emaily na adminy a pak posílaj spoustu placených nabídek (sám jsem to zažil)
Martin Kuželka
Profil
radimh: nějak nemůžu mezi tvými body, které jsou na škodu, najít nějaký, který nějakou škodu udělá...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0