Autor Zpráva
Angelo
Profil *
Stránky http://comeback.svet-serialu.eu na výraz "comeback" seznam indexuje, ale neindexuje hlavní stránku, ale jenom nějakou podstránku -> http://search.seznam.cz/?q=comeback&count=10&pId=ywTESy2Uw0O9_CkD5b8n&from=21 . Na výraz "Comeback všechny díly ke shlédnutí" seznam indexuje zase jinou podstránku -> http://search.seznam.cz/?q=comeback+dily+ke+shlednuti+vsechny&sId=ywTESy2UwcBF_CTnNySW&sourceid=top

Nevíte co udělat aby indexoval normálně hlavní stránku a abych nebyl nejspíš kvůli tomu až na 3. stránce na slovo "comeback". Jsou to jedny z nejlepších, né-li nejlepší stránky o Comebacku v ČR a je škoda aby nebyly mezi prvnímy na slovo "Comeback"

Díky za každou radu.
Marek Prokop
Profil
Když to jsou jedny z nejlepších stránek o Comebacku, proč cílíte na dotazy, které stejně dobře či lépe zodpoví oficiální web producenta?
Angelo
Profil *
Marek Prokop:
Dobře, tak vynechte tu poslední větu a zkuste odpovědet na to zbylé. Děkuji
Marek Prokop
Profil
[#3] A co když na zbylé věty bez ohledu na tu poslední odpovědět nejde? Mně osobně je jedno, jestli někdo parazituje na popularitě nějakého televizního seriálu, ale nemyslím si, že to je jedno seriozním vyhledavačům. Stejně tak jim asi není jedno, když někdo nepokrytě používá (a odkazuje na) link farmu, která porušuje jejich veřejně deklarovaná pravidla.
Angelo
Profil *
Jakou link farmu? Co tedy dělat aby seznam indexoval normálně hlavní stránku nevíte?
ninja
Profil
Pagerank, Minirank, které máte v patičce. Vedlo toho v boxu "diskuze" máte vloženou reklamu, v úvodním boxu satránky nabádáte návštevníky ke kliknutí na reklamu "Zatím si zahrajte tuto hru :-)", což je v rozporu s pravidly Google Adsense.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0