Autor Zpráva
wifi_jirka
Profil *
Ahoj,
kdysi jsem měl pěkný blog zaměřený na recenzovaní hraček. Taková pohodička a myslím i zajímavé články. Provozoval jsem jej na adrese www.dobrehracky.cz. Celou doménu jsem pak i s obsahem prodal obchodu www.dobre-hracky.cz.
Tomuto obchodu jsem ještě nabídl možnost využít ten můj obsah. Uvažoval jsem o nějakém .htacessu a přesměrování tak, aby původní adresy zůstaly stejné a na nich původní články. Dlouho se nic nedělo, neměl jsem přístup k jejich hostingu, takže nakonec jsem web rozjel na doméně 3.řádu http://recenze.dobrehracky.cz.

Nakonec jsem se s provozovatelem domluvil, že neví jak můj obsah využít, takže jsem dostal obsah zpátky a snažím se jej využít - postavit z něj zase nějaký web. Ten jede na doméně www.recenze-hracek.cz.

Bohužel, tento web už zdaleka nemá takové "Seo :-)" jako můj původní blog. Zatímco kdysi jsem na spoustu klíčových slov a frází nacházel právě můj blog (seznam i google) dnes ani při zadání některých totožných frází z nadpisu, můj nový web nenacházím.

Přitom obsah je stejný, web je relativně stejný (nadpisy, sématika,...).

Rozuměl bych nějakému propadu - přece jen obchody s hračkami zlepšují postupně svoje pozice a v mezičase jsem prostě ztratil tu výhodu, kterou jsem měl. Přece jen si ale myslím, že bych mohl právě na některé fráze být na první stránce vyhledávání, ale nic :-(

Tušíte, kde jsem udělal chybu, jakou a jak ji eventuelně napravit ? Díky
Marek Prokop
Profil
Předpokládám, že nový web existuje jen krátce a nemá zpětné odkazy, které měl starý. To jako vysvětlení nestačí?
wifi_jirka
Profil *
ano, částečně ano... starý web těch odkazů také neměl nijak moc, ale je pravda že něco jsem nalinkoval alespoň ze svých vlastních webů.
Tohle zkusím dát dopořádku a uvidím ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0