Autor Zpráva
spartan13
Profil
Dobrý den,
má význam vyměňovat odkazy s webem, který má SRank 0 (např. je ze slovenska) a PR má podobný jako můj web? Jde mi o přínos pro seznam, jelikož z googlu nemám téměř žádné návštěvy.

ten web má např. u seznamu jen pár indexovaných stránek ale u googlu jich má stovky.
shaggy
Profil
spartan13:
Zaujíma ťa prínos pre Seznam, alebo prínos pre tvoj web? Alebo ešte lepšie - prínos pre návštevníkov? Ja som si vždy myslel, že weby sa robia hlavne pre ľudí a nie pre Seznam/Google.
spartan13
Profil
shaggy:
Zaujíma ťa prínos pre Seznam, alebo prínos pre tvoj web? Alebo ešte lepšie - prínos pre návštevníkov? Ja som si vždy myslel, že weby sa robia hlavne pre ľudí a nie pre Seznam/Google.
samozřejmě, že jde především o návštěvníka ale na druhou stranu ho na web musíš nějak dostat. Zajímá mě přínos pro můj web v hodnocení vyhledávače seznam.
shaggy
Profil
spartan13:
Ak je ten web relevantný k obsahu tvojho webu, tak takýto odkaz má pre teba dve výhody:
1. je veľká pravdepodobnosť, že na neho ľudia kliknú, pretože to súvisí s tým, o čo sa zaujímajú,
2. to, že má Srank 0 neznamená, že v budúcnosti nemôže mať väčší. Spätný odkaz nie je nikdy na škodu.

Samozrejme, pohybujeme sa v teoretických rovinách - ja odkazy nevymieňam, ani netuším o aký web ide a či sa ti "náklady" spojené s výmenou odkazu oplatia alebo nie.
jirkapinus
Profil
Pokud ti jde především o umístění na Seznam, tak vyměňovat se slovenskými weby nemá žádný smysl. Navíc takový slovenský web nemusí Seznam vůbec znát. Je spousta kvalitních českých webů, které posílí tvoji pozici na Seznamu a dokonce ti přivedou nové návštěvníky.

Předpokládám, že webtrh.cz znáš, kdyby přecejenom ne, tak posílám odkaz na toto fórum, kde určitě seženeš spoustu českých webů pro výměnu odkazů: http://webtrh.cz/f85
ninja
Profil
Jen bych dodal že většina webů co na trhu nabízí výměnu odkazů jsou přesně ty stránky, se kterými se družit nechcete.

Jak psal shaggy, rozhodujte se podle toho, jestli je pravděpodobný příchod návštevníků na vaše stránky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0