Autor Zpráva
MichalK
Profil *
Dobrý den, možná můj dotaz zní hloupě, mám web http://www.meganfoxfans.org ale bohužel ani po roce se mi nepodařilo se vyšplhat na dobrou pozici v google.com ani v yahoo.com po zadání klíčového slova Megan Fox, a tak bych chtěl změnit doménu na megan-fox.bz snad to pomůže, ale jak to udělat, abych se nepropadl ještě více? a aby google rozpoznal, že jde pořád o tu samou stránku? jen s lepší doménou? Mám nějakou dobu nechat obě domény? Ale nebude to duplicitní obsah když budou směřovat 2 domény na jeden web?
MichalK
Profil *
A ještě by mě zajímal váš názor na po roce měnit doménu, zda je ještě šance, že mě google se stejnou doménou dá výše ve výsledcích.
DoubleThink
Profil *
MichalK:
a aby google rozpoznal, že jde pořád o tu samou stránku? jen s lepší doménou?
Přesměruj všechny požadavky s kódem 301.

A ještě by mě zajímal váš názor na po roce měnit doménu, zda je ještě šance, že mě google se stejnou doménou dá výše ve výsledcích.
Mizivá. Tvar domény má zanedbatelný význam pro umístění.
ninja
Profil
MichalK: Změnou domény si spíše pohoršíte.
grimword
Profil
všechno co jste budoval změnou domény zahodíte, začnete odznova a novou doménou nic nezískáte (doména má nulový vliv na umístění v SERPu)
Marek Prokop
Profil
Neřekl bych, že doména má zanedbatelný či dokonce nulový vliv na umístění, ale jinak souhlasím s kolegy přede mnou -- začínat v tomto případě s novým a navíc dost špatným doménovým názvem by výsledky spíše zhoršilo.
MichalK
Profil *
Proc se vam nova domena nezda dobra? Je to primo klicove slovo, jinak mi prijde ze cim vic se snazim dodrzovat ruzna pravidla a doporuceni seo a treba i wordpress plugin all-in-one-seo tak to je cim dal horsi, i v yahoo.
Davex
Profil
Z domény .bz leze mráz po zádech a na první pohled nepůsobí zrovna důvěryhodně. Slovo Fans může mít při rozhodování uživatele, zda kliknout nebo nekliknout, pozitivní vliv. Každý přesun webu na jinou doménu je bolestný a bez dalších podpůrných akcí pravděpodobně návštěvnost poklesne.

Když pominu, že cílit jen na jedno klíčové slovo je blbost, tak pokud mají konkurenční stránky lepší obsah a větší komunitu, tak budou vždy výše a dlouhodobě přežijí jen ti nejlepší. Tu slečnu neznám, ale domnívám se, že o ní nemůžeš mít více informací než konkurence.
MichalK
Profil *
No informace jsou na stejno jen nektere konkurencni weby maji o neco vice fotek v galerii nez v moji ptz neni hotova, jinak obsah musim rict me mam lepsi nez konkurencni weby, nejnavstevovanejsi web je megan-fox.net a vetsina sekci z navigace ani nefunguje. Proto mi prijde tak divne ze jsem na tom tak spatne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0