Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Web: Vasevanoce.cz

Dříve se na většinu klíčových slov držel na předních místech, ale v současné době je většinou dole (na Seznamu není ani moc k dohledání). Zpětných odkazů moc nemá, ale v rámci konkurence je to spíše nadprůměr.

V čem může být problém? Co jsem přehlédl? Děkuji.
Ivy
Profil
Dám ti malou radu: Vyhledej ve svém okolí pět až dest žen, které chystají vánoce pro svou rodinu a zeptej se jich, co je na stránkách zaujalo. Pak se jich zeptej co v souvislosti s vánocemi na internetu vyhledávají a přidej to tam.
Klidně ti sem napíšu víc, ale uvaž, jestli o to stojíš, protože tě to nepotěší.
Inpocasi
Profil
Ivy:
Rád si vyslechnu tvůj názor. Díky.
Ivy
Profil
OK, ber to jako moje osobní názory a návrhy.
V tuto chvíli nemám ponětí, pro koho ta stránka je. Následující doporučení platí v případě, že je zejména pro ženy, které vánoce připravují.

* O vánocích: Je to fajn, ale je to takové krátké nicneříkající čtení. Rychle prolétnu, nezastavím se tam, protože nemám proč. Doporučení: Prodluž, přidej zajímavosti co lidi zaujmou (např. historky o vánocích od známých herců, dřív se věšel stromeček ke stropu, vánoční zvyky v České republice, lokální odlišnosti slavení vánoc, např. v Německu, Británii...)
* Stromeček: Opět, krátké a obecné povídání jako u předchozího. Doporučení: opět doplň nějaké originální věci, k větě "............např. dřevěné figurky a ozdoby háčkované. Doma si můžeme vyrobit ozdoby papírové, ze sádry, i krásně malované vánoční perníčky...." by se hodilo doplnit např. návody nebo odkazy na konkrétní návody, tj. jak vyrobit sádrové ozdoby, jak vyrobit slaměné ozdoby, jak vyrobit papírový řetěz na stromeček pro menší děti, odkaz na obchody nabízejí slaměné ozdoby, vizovické pečivo, jiné oroginální ozdoby, ....)
* Vánoční cukroví Je tu několik těch nejběžnějších receptů. Všechny z nich najdu ve své kuchařce, k ničemu mi tato stránka není. Naskládej si tam odkazy na nejdůležitější receptáře, přidej nějaké originální recepty (ale opravdu originální - sloní uši, kdysi byly populární Sandokanovy oči - najdi něco podobného, případně i tradiční lokální vánoční pečivo a můžeš přidat i další recepty tradičních vánočních jídel např. Krkonošský houbový kuba apod. a dej si záležet na tom, aby to bylo opravdu originální a nikdo jiný to neměl a taky by to mělo být natolik atraktivní, aby si holky posílaly odkaz na recept). Nebo udělej přehled receptů na bramborový salát (doporučuju 10-20 opravdu originálních).
* Vánoční trhy. To je docela užitečné. Zajímá mě, proč jsou v přehledu preferuješ zahraniční trhy? Nevím kolik procent čechů jezdí nakupovat do zahraničí, možná by někteří uvítali spíše podrobmý přehled trhů v České republice. Vloni byly v Brně vánoční trhy i na výstavišti, doporučuji doplnit. Stejně tak další velká města - Ostrava, Hradec Králové apod. Divila bych se, kdyby tam žádné trhy nebyly.
* Vánoční přání. Tady mi chybí informace, o jakou formu pohlednice se jedná. Je to na mail, do mobilu, pošle to snad Česká pošta svou nedávno zavedenou službou? Je to zadarmo? A zase - nic moc originálního tam není. Někde doma mám např. několik opravdu originálních vánočních vtipů.
* Výzdoba bytu + Vánoce v pohodě. Platí co pro bod O vánocích.

Na závěr otázka: Proč bych tohle četla, když v každém předvánočním čísle každého ženského časopisu toho je daleko víc? Takhle jak ta stránka je, tak je pro mě naprosto nezajímavá, sice si možná něco přečtu, ale v žádném případě nemám důvod se sem někdy vrátit. Prostě sem musíš dát nějaké důvody, proč by ti měly holky chodit na stránky, vracet se tam a posílat si vzájemně odkazy (nejlépe nadšeně posílat: Maruš, představ si, jaký originální recept jsem objevila na těhle stránkách. Všem nám to šíleně chutnalo a fakt doporučuju. Je tam taky recept na to, jak zabavit děti a představ si, opravdu to funguje, děti byly jako myšky a já si zatím v klidu umyla okna.... Veroniko dík za odkaz, to jsou fakt pěkný stránky, četla jsi tenhle návod na ......... ? )

P.S. Stejně si ale najdi ve svém okolí pět až deset žen, dají ti další nápady...
Marek Prokop
Profil
[#4] To jsou dobré rady, Ivy. Takových příspěvků bychom tu potřebovali víc. Díky.
Inpocasi
Profil
Děkuji za věcné připomínky. Je pravda, že na web většina lidí chodí jen kvůli přáním na e-mail a vánočním trhům (ostatní je nezajímá).

Menší města ČR tam nejsou, protože jsem předpokládal, že obyvatelé toho města většinou ví, kdy v jejich městě začínají trhy (z cizích měst se pojedou na trhy podívat asi jen do Prahy).

Většina návštěv byla přes vyhledávače (což souhlasí s posledním odstavcem - pravidelné návštěvníky web nemá).
grimword
Profil
"Vánoce v pohodě"si doslova říkají o nějakou protiakci feministek, verze pro chlapy by nebyla?
Petr ZZZ
Profil
Inpocasi:
Vánoce v pohodě“ a v patičce odkaz na vzduchovky a plynové pistole? Öhmmxmwbzrrhrrgrr… (nenašel jsem vhodného smajlíka ani krutivočíka).
Marek Prokop
Profil
[#8] Škoda, že se tu nedají dávat palce nahoru komentářům :-)
Ivy
Profil
A nejsou nakonec ty patičky na tom webu to nejdůležitější?
Inpocasi
Profil
:-D ... V sezóně ty odkazy zmizí.
Inpocasi
Profil
Tak odkazy jsou pryč + přibylo pár informací (ještě se bude něco přidávat). Pozice jsou ale stále špatné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0