Autor Zpráva
Ivy
Profil
Narazila jsem na stránky Prodej domácích vajec. Podle Toplistu má přes 2 500 přístupů denně (sleduji to několik dní). Ani na Googlu ani na Seznamu není na první ani na druhé stránce při hledání slov "prodej vajec".
Jak je to možné?

Moderátor Joker: Zpřesnil jsem titulek, „Záhada?“ nebylo zrovna konkrétní.
radas
Profil *
a nepoužívaji websurf?
Nox
Profil
nevíte někdo jak moc/jestli je toplist odolný proti auto-surfu?

každopádně návštěvnost sama o sobě je vyhledávačům k ničemu, nijak ji nezjistí a na stránce samotné vůbec nic není

na druhé straně jsou pro ně důležité věci související s návštěvností - odkazy, ale je možné, že lidi chodí přes jeden nepříliš kvalitní odkaz na nějakém více navštěvovaném serveru

přes yahoo backlinks jsem nenašel odkaz žádný, takže těch 2500 je buď neodpovídající, nebo přilákáno offline, část možná přímo vyzkoušením adresy, tu mají dobrou
Joker
Profil
Nox:
nevíte někdo jak moc/jestli je toplist odolný proti auto-surfu?
TOPlist se myslím dá jednoduše odrbat tak, že člověk ten jejich kód vloží na nějakou stránku s vysokou návštěvností.

Otázka je k čemu pak takové statistiky jsou dobré.
Petr ZZZ
Profil
Když to zde tak čtu, klíčí ve mně podezření, zda tu doménu nemá zaregistrovanou nějaký doménový spekulant, který odrbal statistiku návštěvnosti, aby měla doména vyšší cenu. Že v současném stavu není k nalezení ve vyhledávačích, je jen dobře, protože kromě obrázku vajíček a e-mailové adresy nic nenabízí. Zda se na tom e-mailu dá objednat vajíčko nebo doména, se mi nechce zkoušet.
Ivy
Profil
Doména je založena 24.8., na toplistu od 30.8. Poslední dva dny má najednou 0 přístupů denně (jeden jsem dneska udělala abych se podívala jestli není něco nového, ale není). Opravdu to vypadá tak že si to někdo chystá na prodej.
Ivy
Profil
Ve vyhledávačích už je, na Google je třetí. Přístupů dnes v tuto chvíli je na Toplistu 33.
panther
Profil
Ivy:
na Google je třetí
to je jen odkaz na Toplist, ne na samotný web.
Bubák
Profil
Ivy:
Přístupů dnes v tuto chvíli je na Toplistu 33.
To mohli udělat zvědaví návštěvníci téhle diskuse po tvém oživení dotazu.
Keeehi
Profil
Ve vyhledávačích ta stránka prakticky být nemůže. Pokud ještě vyhledávače nečtou text v obrázcích (myslím, že nečtou a i kdyby četly tak mu asi moc velkou váhu přikládat nebudou), tak je na stránce 5 slov k indexaci (toplist nepočítaje) z čehož jsou 2 v adrese. Na té stránce se prakticky nemá co indexovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0