Autor Zpráva
MonkeyLand
Profil *
Když si někdo koupí řekněme nějaké placené odkazy. Za jak dlouho je vyhledávač (seznam, google přibližně) vyhodnotí a já to poznám například na pozici ve vyhledávání? Máte s tím někdo zkušenost?
Kalda
Profil
Odpovídám trochu mimo otázkou, ale když už kupujete odkaz, tak se nesnažte "přechytračit vyhledávač", ale snažte si koupit takový odkaz, který by plnil funkci placeného odkazu z pohledu uživatele - zda se na ně bude klikat apod. Takový odkaz je pro Vás daleko cennější, než jen "překupování ranku". A pokud bude odkaz plnit tento cíl, tak věřte tomu, že pak vyhledávač zvládne i nějak rozumně takový odkaz ohodnotit, než když je jen někde v patičce...
MonkeyLand
Profil *
fajn úvaha, souhlas ale mě se jedná momentálně pouze o časové hledisko, jak rychle to vyhodnotí... Samozřejmě máte pravdu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na MonkeyLanda:
Úplně stejně jako u neplaceného odkazu. Tři minuty až půl roku.
MonkeyLand
Profil *
Chamurappi:
Mohu se zeptat, jak jste na ta čísla přišel? Někde jste to četl, odzkoušel nebo jste ta čísla viděl ve snu?
Kalda
Profil
Chamurappi naznačuje, že jakmile vyhledávač danou stránku, kde je odkaz, zpracuje, tak v té chvíli dojde i ke zpracování "ranků" a "posílení Vašich pozic". Tj. záleží na tom, za jak dlouho vyhledávač stránku naindexuje.
MonkeyLand
Profil *
Takže, když vyhledávač vegetuje na stránce každý den, ta je to asi celkem brzo. Toho půl roku bude nejspíš nějaká hodně "zapadlá" stránka.
Plaváček
Profil
MonkeyLand:

Chamurappi ti na takto obecnou otázku odpověděl správně. Tedy - téměř. Správná odpověď totiž zní: Tři minuty až nikdy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0