Autor Zpráva
Vladosik
Profil
Ahoj. Potřeboval bych pomoct - potřebuju zjistit nejhledanější slova na internetu (nebo alespoň třeba na Google/Seznamu), které ale začínají na určité písmeno. Prostě třeba nejhledanější slova na písmeno P.

Nejlépe celosvětově, ale stačí mi třeba i na Google za nějaké poslední období alespoň. Dá se to někde najít?
Vladosik
Profil
Nebo nějaký aktuální žebříček nejhledanějších slov/spojení, ale třeba s 500/1000 položkama a já už bych si tam ty slova začínající na určité písmeno našel:-) Ale ten také nemůžu najít:-(
Petr ZZZ
Profil
Nejhledanější, nejen v internetu, bude asi Osama. :)
Hodně hledané je taky hotel Tokio. – Když začneš psát do vyhledávacího políčka Google, začne ti to napovídat nejčastěji hledané výrazy.

To je nějaká domácí úloha nebo to potřebuješ na něco praktického? Jestli chceš udělat web v co nejvíc konkurenčním oboru, zkus to třeba s vařením, dovolenou, bydlením, pornem, cestováním nebo pojištěním. Za lepší nápad považuji ale vytvořit web o oboru, kterému rozumíš buď sám nebo někdo, kdo si od tebe nechá udělat web.
Marek Prokop
Profil
Celosvětově to nejde, protože našeptavač Googlu, který by k tomu teoreticky šel použít, personalizuje nabízené dotazy mj. podle toho, kde se uživatel nachází. Ani v Seznamu to nejde, protože jeho našeptavač (a ten Googlu také) filtruje fráze, které by mohly širokou populaci pohoršovat.
Vladosik
Profil
Petr ZZZ:
Ne ne, takové nápady nemám, jde o úlohu, jen ne mojí, ale chtěl jsem pomoci. Netušil jsem, že až takto narazím po několikahodinovém pátrání:-)

Marek Prokop:
Děkuju Marku. Přesto jsme nakonec použili Seznam, jako aspoň nejjednodušší variantu. Každopádně jsem zvědavý, jak ta jejich úloha dopadne:-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0