Autor Zpráva
ajajaj
Profil
Proč jsou tak mizerné výsledky SERPu ve fulltextu od seznamu?
Neviděli jste tu někdo bota od Seznamu?
Neulehnul k zimnímu spánku?

Už delší čas se jej snažím nalákat na svoje komerční stránky Rybářské potřeby a stále nepřichází.
Po nasazení nového fulltxt jsem se propadl až na druhou stránku při dotazu "rybářské potřeby" a nejde s tím nic udělat.

Moderátor Marek Prokop: Nekonkrétní stížnosti na adresu Seznau vypuštěny moderátorem.

Je tu někdo, komu se povedlo vrátit +- na pozici, kde býval před nasazením novéhu fulltextu?
Marek Prokop
Profil
Proč jsou tak mizerné výsledky SERPu ve fulltextu od seznamu?

Myslíte výsledky hledání na dotaz [rybářské potřeby]? Pokud ano, nevidím podstatný rozdíl mezi Seznamem a Googlem. Konkrétně jen dva odkazy z první desítky Seznamu nejsou zároveň na první stránce Googlu.

Je tu někdo, komu se povedlo vrátit +- na pozici, kde býval před nasazením novéhu fulltextu?

Prakticky u žádného webu jsem po nasazení nové verze fulltextu nepozoroval neobvyklou změnu. To, že se mění pozice na jednotlivé dotazy, za neobvyklou změnu nepovažuji.
Inpocasi
Profil
Mizerné výsledky vypadají takto PSČ (přitom je to celkem vyhledávaná fráze).

Na vyhledávání fráze "Rybářské potřeby" tam nevidím žádný problém. Web je prostě slabý, na to aby byl na první stránce.
ajajaj
Profil
ok, web je slabý, sice se ještě před měsícem pohyboval od cca 3. až k 5. místu na první straně, ale holt je to minulost a bude to chtít trochu práce. S čím začít?

ad mizerné výsledky: stačí zadat dotaz "rybářské oblečení" a na první pozici vyjede web, který má v nabídce 4 mikiny, tím jeho nabídka oblečení končí, na stránce je minimum textu...

rozdíl mezi výsledky Google a Seznam jsou propastné
začátečník
Profil *
ajajaj:
rozdíl mezi výsledky Google a Seznam jsou propastné
68. pozice na seznamu a současně 5. pozice na googlu? Vítej v mém světě. Osobně jsem souboj s větrnými mlýny seznamu vzdal, hodně štěstí - dle mých zkušeností ho budeš potřebovat!
Cody
Profil
Dá se říct, že výsledky fulltextu seznamu jsou obecně špatné a že to není jen tvůj problém. Ze strany Seznamu se pomoci a ani vysvětlení nedočkáš, takže jediná rada kterou mám, je snažít se získat co nejvíce relevantních a kvalitních zpětných odkazů s vhodnými anchor texty.
Homer
Profil
Je to přesně jak píše Cody - sežeň si relevantní "rybářské" odkazy.

Nevím, jestli by nebylo proti pravidlům zdější dikuze, kdybych Ti tu teď nabízel tématické rybářské odkazy k výměně. Mám určité možnosti...
Marek Prokop
Profil
[#7] Homer Nabídka výměny odkazů by byla proti pravidlům diskuse, protože by sice mohla být užitečná Vám a Ajajajovi, ale pár tisícům dalších čtenářů by byla k ničemu. Nic Vám nebrání se domluvit přímo, mimo diskusi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0