Autor Zpráva
Mira
Profil *
Caute SEO mi ukazuje jednu chybu v html rika mi ze ten apostov je spatny ale ja v html kodu mam ten spravy ale porad mi to ukazuje ten spatny(chybu) a jeste mi ukazuje ze stranka obsahuje malo slov (zatim funguji jen zalozky home, autofolie a zamestnani) a pritom tam mam uz docela dost slov nevite cim to muze byt?

http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/4652211

děkuji za odpoved:)

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
panther
Profil
Mira:
1. validita se SEO nesouvisí
2. seo-servis je dosti pochybná služba - dobrý výsledek ti v optimalizaci nepomůže, špatný neublíží.

Jestli si chceš opravit chyby v HTML, ač jsou nepodstatné (je vlastně jen jedna), koukni se do validátoru, jsou dobře popsané.


SEO mi ukazuje
SEO ti nic neukazuje.
Mira
Profil *
panther:
ač jsou nepodstatné

nepodstatné?Proč myslíš?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Miru:
zatim funguji jen zalozky home
To má být asi „hrome“, ne? Proč by mělo být na české stránce „home“?

nevite cim to muze byt?
Slepě důvěřuješ službě, která ti falešně slibuje pomoc v SEO, čímž jí pomáháš v jejím vlastním SEO. Chceš, aby uživatelé vyhledávače našli po zadání tvých klíčových slov tvoji stránku, nebo stránku s analýzou tvé stránky?

nepodstatné?Proč myslíš?
Proč si myslíš, že by pro kohokoliv mělo být podstatné, aby <iframe> neměl atribut allowtransparency? Myslíš, že se toho snad robot vyhledávače lekne a uteče?
Mira
Profil *
Chamurappi:
To má být asi ‚hrome‘, ne? Proč by mělo být na české stránce ‚home‘?

Všechen text co tam je tak tam majitel stranek chce(není z mé hlavy) ja dělám pouze vzhled....

jinak díky za pripominky;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0