« 1 2
Autor Zpráva
MichalK
Profil *
Dobře, tak jsem tedy odstranil <p> z h2, dále jsem dal h1 na úplný začátek, sice je to teda "vedlepis" ale pokud jsem to pochopil správně to by nemělo vadit ne?

ještě bych ohledně h2 měl jeden dotaz, je lepší dát jako h2 nadpisy novinek (čímž na hlavní stránce bude vždy 8 h2 a na každé další stránce a podstránce - např. http://www.meganfoxfans.org/2010/12/08/megan-fox-on-the-set-of-friends-with-kids/ vždy jen jeden h2) a nebo jako h2 nastavit LATEST HEADLINES (to je těch 5 odkazů tam pod tím javascriptem na 5 nejnovějších novinek, toto se ale zobrazuje na všech stránkách i podstránkách stejné - vždy 5 odkazů na 5 nejnovějších novinkových článků)

a druhý dotaz se týká Michalem Prokopem zmiňovaného informativního článku - že bych dal do sidebaru, nad ELITE AFFILIATES krátký článek o tom, kdo to Megan je... ale bohužel se bude zobrazovat na každé stránce i podstránce.
_es
Profil
MichalK:
jsem dal h1 na úplný začátek
No ale nadpis by mal vyzerať ako nadpis, alebo ho aspoň nejako pripomínať.
A nie zamaskovať nadpis za obyčajný text.
Petr ZZZ
Profil
MichalK:
Michalem Prokopem
Markem Prokopem.
MichalK
Profil *
Omlouvám se, spletl jsem se
Homer
Profil
"Dobře, ale problém je, že můj web je založen na wordpressu ... takže jediné místo, kam informativní text můžu dát je sidebar ...?"

Tak si ve WP nastav statickou úvodní stránku s tím požadovaným textem. Bude se to zobrazovat jenom na HP a máš klid.
Krakatoa
Profil
Co tak předělat fotogalerii, aby měla lepší odkazy?
Příklad:
megan-fox-v-plavkach
je lepší než
photos/displayimage.php?album=0000&pos=1

Dopsat do title např.
Biography
tu:
/megan-fox/biography/
atd.

Co když někdo googlí např.: megan fox wallpapers?
nula nula nic na tvém webu ...
MichalK
Profil *
Krakatoa:
Ano, na to jsem přesně myslel, dá se to nějak udělat v coppermine gallery? A také jsem myslel, že bych obrázky přejmenoval z "01.jpg, 02.jpg, 03.jpg..." na "Megan Fox In Bikini 01.jpg...." ale to lze praktikovat jen u fotek, které nahrávám od teď, protože u těch, které v galerii už jsou se to zpětně nedá změnit, alespoň o tom nevím, jak by se to dalo v Coppermine Gallery udělat.
Petr ZZZ
Profil
MichalK:
přejmenoval z "01.jpg, 02.jpg, 03.jpg…" na "Megan Fox In Bikini 01.jpg
Lepší by možná bylo dát tam místo mezer pomlčky.

nevím, jak by se to dalo v Coppermine Gallery udělat
Smazat starý a nahrát nový obrázek nejde?
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0