Autor Zpráva
Ice
Profil
Ahoj, klient má web na doméně svého přijmení, Bohužel má v doméně měkké a tvrdé i y a má možnost koupit za 4000 tu variantu s druhým y. Co jsem se díval do vyhledávání na seznamu, tak s měkkým i je tam nějakých 360 000 výsledků a Rozšířená shoda (dotazy obsahující "xxx") je nějakých 300-400 den

A u druhé domény je to nějakých 20 000 a graf to neukazuje. Málo dat.
Petr ZZZ
Profil
To asi záleží na obratu a spoustě dalších faktorů, o kterých jsi nám nic neřekl, ale jde-li o dlouhodobější projekt, řekl bych, že 4000 není na jednorázovou investici zas tak moc. Pokud ale nad čtyřmi tisícovkami musíš takto přemýšlet, asi obrat moc vysoký nebude. Těžko říct.
karkarel
Profil
Pokud má klient v doméně své příjmení, je to i název jeho firmy? Jako např. www . vybiral . cz ? Nechápu k čemu by mu byla varianta s měkkým i, byť i za levnější cenu. Pokud se jemenuju Josef Vybíral, firma se jmenuje Vybíral sro, k čemu by mi byla doména vibiral.cz?
DoubleThink
Profil *
karkarel:
Hodně lidí neumí česky a můžou tak zkoušet po telefonickém rozhovoru s panem Vybíralem třeba adresu vibyral.cz nebo vyhledávat slovo Vibiral. Pokud jde o významný web, hodí se to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0