Autor Zpráva
MMarkus
Profil
Používám eshop panavis. Tento eshop vůbec není přizpůsoben pro seo, takže se s tím nedají dělat moc zázraky. Nějaké změny jsem provedl jak v title, descriptions, keywords - takže se tam nyní objevuje název produktu atp. V popisu produktu jsem použil nadpisy H1-H4, strong atp. V patičce jsem také nechal zobrazovat název produktu. Optimalizoval jsem na VSO Convertxtodvd, convertxtodvd klic.
Mohl by na to někdo kouknout jestli je to ok a popř. co by ještě na takové stránce nemělo chybět?

http://www.sofe.cz/VSO-ConvertXtoDVD-,187.html

díky za rady.
shaggy
Profil
MMarkus:
Nějaké změny jsem provedl...
Ľudia, ktorí chcú optimalizovať svoj web všade píšu o tom, že ich systém nie je prispôsobený pre SEO (aj keď neviem, čo si pod týmto tvrdením predstavovať), že už urobili nejaké zmeny. Ale keď si pozriem výsledok ich práce, tak zistím, že tomu chýba jedna podstatná vec - zdravý sedliacky rozum.
Aký zmysel má všetko, čo robíš, keď zabúdaš na to podstatné? Pozrel si si tú stránku? Nemáš pocit, že k tomu pristupuješ zle? Napr. banner v hlavičke, alebo text pod Platební metody v pravom stĺpci - sú to veľké bloky textu, ktoré sú vložené ako obrázok a pritom im chýba alternatívny text (atribút alt). To isté platí pre horné menu a veľa iných častí stránky.
MMarkus
Profil
O baner pro platební metody atp. nejde mě jde o produkt na stránce, stejně bych baner a nebo platební metody nepojmenoval convertxtodvd. Musel bych něco obecného - u platebních metod, platební metody u baneru nahoře - dárek k esetu.

Napiš konkrétně co přesně chybí pro tuto stránku pokud ji optimalizuji na slovo Convertxtodvd, convertxtodvd klic.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0