Autor Zpráva
Roman00
Profil *
Dobrý den, chci vás poprosit o názor a posouzení webu: http://www.ubytovani-vranov.net

Jde mi hlavně o SEO doporučení.

Optimalizace na klíčová slova - ubytování vranov, ubytování vranovská přehrada vranov nad dyjí

Jaké by mělo být procento výskytu klíč. slov a popřípadě bych uvítal odkaz na nějakej seznam katalogů. Do pár už jsem stránky registroval, ale určitě by to ještě chtělo. Jaký změny by bylo dobré provést, či cokoli jiného. Díky za kažodu radu ;)
Davex
Profil
Jde mi hlavně o SEO doporučení.
Asi bych začal jazykovou korekturou textů a bylo by dobré, nemít na všech stránkách stejný titulek.

Jaké by mělo být procento výskytu klíč. slov
Takové procento, aby byl text přirozený, dobře se četl a čtenář se dozvěděl něco užitečného.
Petr ZZZ
Profil
Používání nic neříkajících zkratek (jsou zde … el. šipky) je z pohledu SEO hodně zbytečná chyba a vůbec by to sneslo jazykové přepracování (viz Davex).

Když jsem si přečetl inzerát Poptávám SEO pro penzion, napadlo mě podívat se na mapu. Kolem Vranovské přehrady je několik set chat, k tomu je nutno přičíst ubytovací kapacity okolních dědin. Obávám se, že udělat SEO zde nebude žádná legrace. Asi bych to nehrotil přes KW požadovaná v inzerátu, ale zkusil bych to spíš přes "dlouhý zbytek" (long tail). Jste-li autorem toho inzerátu, smím se zeptat, zda se Vám někdo ozval?

Nechcete to vlákno přesunout do rubriky Názor na stránku?
Petr ZZZ
Profil
Reaguji po roce a půl sám na sebe – zdá se, že se někdo ozval.
panther
Profil
Petr ZZZ:
ozval. A jaka je pointa vytazeni tohoto vlakna? Nebylo to zbytecne?
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na panthera:
Zajímalo mě, zda se někdo ozve na zadání, které jsem považoval a nadále považuji za nerealistické, protože jsem přesvědčen o tom, že dostat jakoukoli z těch stovek chat u Vranovské přehrady dopředu ve vyhledávání musí být spojeno s náklady, které by byl schopen investovat hotel Hilton, ale ne majitel nějaké chaty s osmi lůžky. Pointa je v tom, že nakonec tu zakázku převzal někdo, komu zcela očividně chybí základní znalosti z oboru, a tento poznatek mi přijde dostatečně zajímavý na to, abych z tohoto starého vlákna pro poučení budoucích generací odkázal na vlákno ze včerejška. Další možnost je, že Roman00 tuhle, Unknower támhle a aktuálně drp je pořád jeden a ten samý; nehodlám se touto možností blíže zabývat, nicméně odkaz odtud na aktuální vlákno ji tak trochu zohledňuje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0