Autor Zpráva
krlsmsng
Profil *
Zdravim mam blog a chci se zeptat jestli je dobry mit na vsech strankach vsude stejny keywords a description ci co je nejlepsi. A kdyztak jak nebo podle ceho vybirat nejlepsi znacky pro dany clanek. Staci mi jen zakladni info pripadne odkaz na stranky… Dekuji

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
krlsmsng
Profil *
Nekde se o nich pise, ze pro vyhledavace nejsou tolik dulezite. Google pry obcas zobrazi jen popis a ignoruje klic. slova a nekde se pise ze muze byt popis vsude stejny ale klic. slova by mela byt odlisna. Jsem z toho zmateny a pardon za diakritiku, nemam jeji podporu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na krlsmsnga:
Jestli píšeš i ten blog bez diakritiky, tak to je mnohem větší nedostatek než nepřítomnost nějakých prehistorických <meta> značek v kódu.
Proč by měl vyhledávač věřit a přikládat nějaký důraz textům, které uživatel vyhledávače v podstatě neuvidí? Google umí zobrazit description jako popis výsledku, když ho nic lepšího nenapadne, takže by v něm asi mělo být něco, co souvisí s danou stránkou a co bude zajímat hledajícího člověka.
LudekBrno
Profil *
To potvrzuji, mně google vytáhl popis do výsledků vyhledávání home page právě z meta description. Takže určitě je vhodné mít tam pro každou stranu smysluplný výstižný popisek. Podle mně google tento popis upřednostní, pokud vidí, že jsou vyplněné a pro každou stránku unikátní.
Marek Prokop
Profil
krlsmsng:
jestli je dobry mit na vsech strankach vsude stejny keywords a description

Pokud ty stránky píšete v HTML, není to dobré: http://www.w3.org/TR/html4/struct/global.html#h-7.4

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0