Autor Zpráva
shADOw
Profil *
nedá sa nejako donútiť google aby pre moju stránku používal kľúčové slová ktoré mu zadám? pretože vo Webmaster tools mi zobrazuje úplne irelevantné slová, že majú obrovský význam:(
Websluzby
Profil
shADOw:

"nedá sa nejako donútiť google?" = Google sa nedá k ničomu "donútiť", ale ak chcete aby sa vaša webstránka zobrazovala na Vami zvolené kľúčové slová musíte na tieto kľúčové slová webstránku optimalizovať.

Skúste uviesť link na váš web a zoznam "irelevantných kľúčových slov".
shADOw
Profil *
www.samsungmonte.wz.cz

stránku som sa snažil optimalizovať ale asi to nepomohlo...
shADOw
Profil *
zabudol som tie slová. tu je prvých 20:

Kľúčové slovo Významnosť
1. facebook (Počet variantov: 2) 100%
2. 240x400 90%
3. download (Počet variantov: 2) 66%
4. counters 48%
5. flash (Počet variantov: 2) 48%
6. hry (Počet variantov: 2) 48%
7. travel 48%
8. guide (Počet variantov: 2) 45%
9. súbor (Počet variantov: 5) 45%
10. aplikácie (Počet variantov: 2) 42%
11. firmware (Počet variantov: 2) 42%
12. games 42%
13. monte 42%
14. codes 39%
15. firmware 39%
16. návod (Počet variantov: 2) 39%
17. phone (Počet variantov: 3) 39%
18. sekcie (Počet variantov: 3) 39%
19. stránka (Počet variantov: 4) 39%
20. test (Počet variantov: 3) 39%
Websluzby
Profil
shADOw: ... napríklad podstránka www.samsungmonte.wz.cz/monteSK/Samsung-Monte.html prakticky ani nie je o mobilnom telefóne Samsung Monte aj keď to má v nadpisoch h1, h2 - text je príliš všeobecný a slabý, obsahuje veľmi nízku hustotu kľúčových slov ktoré uvádzate v meta keywords = nejaví žiadne znaky nejakej snahy o optimalizáciu stránky.

Vlastne priamo o mobile Samsung Monte som nenašiel na celom Vašom webe ani jeden špecializovaný odborný článok..? Potom je zbytočné uvádzať medzi meta keywords slovíčka "samsung", "monte" - optimalizujte stránky nie cez takmer bezcenné meta tagy ale písaním tematicky relevantných unikátnych článkov užitočných pre návštevníka.

Ak chcete "donútiť" Google aby si vašu stránku spájal napríklad s mobilom Samsung Monte S5620, jednoducho musíte o tomto mobile písať... Ako základ by to chcelo obsiahlu unikátnu recenziu tohto mobilu + ideálne aj fotogalériu mobilu...
shADOw
Profil *
A keď chcem dosiahnuť aby moju stránku spájal s návodmi, hrami a inými vecami pre Samsung Monte?
ninja
Profil
shADOw: Mějte fráze, na které cílíte, v obsahu a lincích.
Websluzby
Profil
shADOw: ... ak chcete presadiť webstránku vo výsledkoch vyhľadávania v Google na akékoľvek kľúčové slová, jednoducho použite tie kľúčové slová v nadpisoch, v linkoch, v unikátnych článkoch, v názvoch súborov. Okrem zvolených kľúčových slov na ktoré optimalizujete by sa žiadne iné slová na stránke nemali zbytočne opakovať hlavne ak nesúvisia s tématickou oblasťou webstránky.
shADOw
Profil *
ok, ďakujem za rady, akosi som tu optimalizáciu nepochopil, pritom som hľadal o tom informacií koľko sa dalo :)

skúsim tam pridať tú fotogalériu a nejaké informácie, hadam to pomôže
LudekBrno
Profil
shADOw:
Hlavně se ti musí častěji v textu vyskytovat ty fráze, na které chceš být nahoře. Neškodí ji občas zdůraznit pomocí strong nebo em, umístit ji do title, h1 atd. To je optimalizace stránky na konkrétní frázi.
shADOw
Profil *
ok, zapracujem na tom :) a to <strong> je to isté ako <b> alebo to má vyššiu hodnotu?
LudekBrno
Profil
shADOw:
Ve výsledku se to vzhledově projeví stejně, ale <b> se používat nemá, protože to není sémantické (tady přiznávám, že vůbec nevím co to znamená a jaký je tedy rozdíl proti <strong>, ale četl jsem to v mnoha zdrojích)
shADOw
Profil *
LudekBrno:

:) čo už, nahádzal som tam <b>... :)
Websluzby
Profil
shADOw: ... Ste si istí že Vaše kľúčové slová sú :

"informácie", "skvelému fóru", "otázky hlavne ohľadom firmwaru", "Súbory používate na vlastnú zodpovednosť"

???

pretože na Vašej stránke www.samsungmonte.wz.cz/monteSK/Samsung-Monte.html

...Ste zvýraznili práve tieto frázy. Okrem toho strong a <b> sú len krehké barličky a ak nemajú podporiť unikátny text optimalizovaný na konkrétne kľúčové slová sú úplne bezcenné.

Zabudnite na strongy a béčka, všetok ten zbytočný nerelevantný text vyhoďte a namiesto o zodpovednosti a skvelom fóre píšte o mobilnom telefóne Samsung ktorý by podľa nadpisu mal na tej stránke tvoriť tému.
shADOw
Profil *
Websluzby:
nie, samozrejme to zvýraznenie som nepoužil na kľúčové slová, ale na dôležité informácie

kľúčové slová som dal do nadpisov

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0