Autor Zpráva
bing
Profil
Ahoj,
Som v SEO novacik a tak sa chcem opytat ci ma Google moze penalizovat zato ze odkazujem sam na seba a to ako v texte tak aj pomocou obrazkov.
Spravil som tak hlavne pretoze aby som ziskal anhcor. Docital som sa ze nieje problem ked vybudujem peknu pavucinu vo vnutri vlastneho webu (vlastne naopak), ale nikde som sa uz nedopracoval k odkazovani v starnke index na stranku index. napr.

Dalsou vecou ze v niektore odkazy sa tvaria ako normany text nijak ich farebne alebo inak neodlisujem. Az pri mouseover je tam underline + ALT - moze to rovanako Google povazovat za SPAM?

A do tretice je problem ked opakujem tie iste slova v Anchore (na jednej stranke dokonca cca 32x co je asi 6.5%)? - Alebo to nieje problem, ale skor moja hlupost ze nepouzijem long tail?

Dakujem za rady.
Marek Prokop
Profil
Pište prosím s diakritikou a interpunkcí a dodržujte i další pravidla diskuse.

Podle Vašeho popisu si myslím, že snižujete použitelnost a přehlednost svých stránek a v důsledku si ve vyhledavačích spíše škodíte, než pomáháte.
ninja
Profil
Interní prolinkování (odkazy v rámci několika stránek jednoho webu) ani stejný text odkazů ničemu nevadí. Jak ale píše Marek, dost pravděpodobně tím snižujete použitelnost stránek. 32 stejných odakzů na jedné stránce je velmi extrémní případ, nenapadá mě důvod proč jich mít tolik. Určitě Vám to nijak u vyhledávačů nepomůže.
bing
Profil
Ospravedlňujem sa za nepoužívanie diakritiky.

Nie asi som sa zle vyjadril text v anchore sa mi opakuje 32x otázka znela či to nieje privela aj ked je to iba cca 6% z celkového textu.
A máte pravdu ako užívateľ keď na niečo kliknem a nestane sa nič asi budem trochu zmeteny čo sa deje a na stranku sa ľudovo povedané vykašlem.

Ďakujem za radu.
ninja
Profil
bing: Nejlepší bude když přiložíte odkaz na předmětný web. Jestli je jedná o odkaz na jinou stránku nebo jen na jiné místo na stejné stránce nijak nemění, že 32x je opravdu hodně. Rozhodně bych neřekl že 6% celkového obsahu je málo.
bing
Profil
Ďakujem to mi stači je to proste veľa.. Takže to idem zrezať dole.

Ešte raz ďakujem.
Je tu sklvelá komunita!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0