Autor Zpráva
Kosa
Profil *
Jsem uplnej neznalec v oboru SEO, akorát vím, že zde nějak musí fungovat klíčová slova. Potřebuji aby dva weby byli jen vidět v prohlížečích. Jeden z nich je www.obeckvetov.cz Jak to prosím udělám?
habendorf
Profil
Já ten web v prohlížeči vidím.

A jak to souvisí se SEO?
Kosa
Profil *
Vidíš? Já ne. Možná jsem to napsal špatně nepotřebuji asi SEO, ale aby to bylo k nalezení pro klíčová slova Květov a Obec Květov.
__construct
Profil
Musíš adresu pridať do indexu vyhľadávačov. Okrem toho - určite sa jedná o oficiálne stránky obce? Na Wikipédii sú uvedené iné.
Marek Prokop
Profil
Na všech stránkách kromě úvodní ještě nic není, takže nejdřív asi dokončit.
Marek Prokop
Profil
...a to jsem si ještě nevšiml, že se na té jediné stránce s obsahem píše: "Vítejte na oficiálních stránkách obce Záboří, která se nachází přibližně osm kilometrů od města Blatné – obce s rozšířenou působností a s pověřeným obecním úřadem. Historie Záboří sahá..."

Koso, jestli si z nás děláte legraci, tak to řekněte hned a já tohle vlákno smažu.
habendorf
Profil
Kosa:
Aha, takže ty si pravděpodobně pleteš pojmy prohlížeč a vyhledávač.

Marek Prokop:
Dobrý postřeh :o)
Kosa
Profil *
jo to jsem poplet :-)) Srandu si z vás nedělam, texty by tam snad měli být co nejdřív, jsou tam jenom zkušební a na wikipedii jsou jiný protože tyhle ještě nejsou dokončený.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kosu:
Proč by měly vyhledávače posílat lidi hledající „obec Květov“ na ukradené povídání o obci Záboří? Tobě se stává často, že by tě vyhledávač poslal na nedokončenou stránku bez obsahu? Byl bys spokojený s prací takového vyhledávače?
Kosa
Profil *
My se nechápeme. Ten text můžu klidně hned vymazat, bude tam vloženej novej, přímo od obce Květov, snad už během dneška, zítřka. Akorát pak následně budu potřebovat to aby ta stránka byla ve vyhledávačích k nalezení a posím tu o radu jak to udělat, jak tomu pomoci.
xmark
Profil
Bez obsahu nijak.
Plaváček
Profil
Kosa:

Akorát pak následně budu potřebovat to aby ta stránka byla ve vyhledávačích k nalezení a posím tu o radu jak to udělat, jak tomu pomoci.

Obsah je základ a uvažovat o vyhledávačích lze až v okamžiku, kdy na webu relevantní obsah bude. Pokud se jedná o skutečně oficiální webovou prezentaci obce, pak lze požádat správce Wikipedie, aby odkaz upravil. Ostatně - pro začátek je nutné sehnat několik odkazů - začít bys měl oslovením portálu http://portal.gov.cz/, kde je kromě jiného seznam obcí celé ČR včetně odkazu na oficiální web.

Trochu pomoci příchodu robota můžeš u Google zde: http://www.google.cz/addurl/ a u Seznamu zde: http://search.seznam.cz/pridej-stranku (bez záruky, ale nějakým způsobem to funguje).

Osvědčilo se mi také přidat záznam do adresáře Google, více zde http://google.cz/AdresarMist.

A tak dále a podobně. Platí ale výše řečené - zajímavý a přínosný obsah je základ. Nutit vyhledávače indexovat prázdný web nemá smysl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0