Autor Zpráva
Kubaas
Profil *
Nevím jestli to nazývám správně, ale pro jistotu ukázka z jednoho webu - http://audiklub.cz/forum. Jde mi o seznam tagu/klíčových slov na úplném konci webu. Většinou jsou to klíčová slova, které odkazují na vyhledávání toho výrazu na webu.

Chtěl bych vědět jestli to má podle vás nějaký přínos pro lidi/vyhledávače/web? Samozřejmě to neplánuji v takovém množství, ale spíše 10-15 frází.
Websluzby
Profil
Kubaas: „Chtěl bych vědět jestli to má podle vás...


1. „...nějaký přínos pro lidi“ = určite áno, je to v podstate abecedný zoznam obsahu toho webu

2. „...nějaký přínos pro vyhledávače“ = myslím že áno, tagy a štítky sú predsa len interné odkazy

3. „to neplánuji v takovém množství, ale spíše 10-15 frází“ = na audiklube je tých tagov skutočne priveľa

4. „ale spíše 10-15 frází“ = áno, bude to prehľadnejšie a ak tam dáte správne kľúčové slová a frázy nebude to na škodu z hľadiska návštevníkov ani vyhľadávačov
Marek Prokop
Profil
Rozlišoval bych tagy a tag cloud. Tagy jsou velmi univerzální mechanismus, který jde použít mnoha užitečnými způsoby, jak z pohledu navigace pro uživatele, tak z pohledu SEO. Tag cloud je jedním z navigačních prvků, který může být v souvislosti s tagy použit, avšak jeho smysluplné využití bych považoval za spíše okrajové. Konkrétně na tom Audioklubu mi připadá tag cloud naprosto nesmyslný a nejspíš kontraproduktivní (opět jak z pohledu uživatele, tak z pohledu SEO).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0