Autor Zpráva
slash
Profil *
Chcem sa spýtať aké sofistikované sú roboty pri idexovaní a penalizovaní stránok.

Moja situácia - mám dve stránky s presne rovnakým designom ale jedna je písaná po slovensky a druhá po česky, jedna je na doméne xxx.cz a druhá na yyy.sk chcem sa spýtať či roboti vyhodnotia obsahy týchto webov za duplicitný a budú ich pri výsledkoch vyhladávania penalizovať.

Jedná sa mi o to či je pre seo lepšie mať takýto web riešený presmerovaním jednej z domén a potom dať na výber jazyk zobrazenia alebo to nemá na seo žiadny vplyv.

Vopred ďakujem za odpovede.
Marek Prokop
Profil
Vaše řešení je správné, o žádnou duplicitu se nejedná.
slash
Profil *
Co sa tyka duplicity chcel by som sa este spytať ak web používa text ktorý má na svojej home page aj na reklamné účeli - postuje ho na iných stránkach, a pri porovnaní obsahu vychádza cca 40% zhoda povazuje to seznam za duplicitu a penalizuje stránku prepadom vo výsledkoch ?
Marek Prokop
Profil
Texty z Wikipedie lze díky jejich licenci použít kdekoli a opravdu jsou použity na desítkách tisíc jiných webů. Máte pocit, že by vyhledavače Wikipedii nějak penalizovaly?
slash
Profil *
Tým pádom mám chápať duplicitu ako 100% zhodu obsahu dvoch stránok?
Marek Prokop
Profil
[#5] Duplicita především není nijak penalizovaná. 100% duplicita bývá z výsledků hledání vyřazena. Podobný obsah (což by byl případ [#3]) na různých webech naopak vyřazován nebývá.
slash
Profil *
Dakujem za objasnenie.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0