Autor Zpráva
michal9
Profil *
Prosím Vás, řeším takový problém s Googlem, který nedokáže vyhledat můj web po zadání slov Skoda Fabia S2000 (apod. varianty). Kdejakou kravinu to najde, ale můj web prostě ne. Nevíte čím by to mohlo být?

http://fabias2000.cz/

díky moc

Michal
Railbot
Profil
Tvůj web vidím na danou frázi jako 4. výsledek.
Marek Prokop
Profil
Já ho vidím hned dvakrát, na sedmé a osmé pozici. To je normální -- každý může v Googlu vidět trochu jiné výsledky. Autorizujte si Google Webmaster Tools a uvidíte komplexnější statistiku pozic vč. jejich distribuce.
michal9
Profil *
Pardon, myslel jsem anglickou verzi Googlu. Tam mi to stránky nevyhledá.
Marek Prokop
Profil
michal9:
myslel jsem anglickou verzi Googlu. Tam mi to stránky nevyhledá.

A proč by mělo, když stránky nejsou anglicky?
michal9
Profil *
Protože výsledky a informace o tomto voze hledají lidé i v zahraniční. A angličtinu tam mám od google překladače, úplně dole.
Tak poraďte někdo prosím, jak docílím toho, aby ho to vyhledalo i na anglickým googlu? díky
Marek Prokop
Profil
[#6] Vytvořte anglickou verzi normálním překladem. Výsledek automatického překladu je jednak velmi nekvalitní a jednak není součástí Vašeho webu.
michal9
Profil *
Na tvorbu anglické verze nemám čas, potřebuji to udělat nějak jinak. I jiné české weby to najde v anglickém googlu, tak proč né můj? A pojem Skoda Fabia S2000 je i mezinárodní výraz, tak proč ho to nenajde?
Railbot
Profil
A pojem Skoda Fabia S2000 je i mezinárodní výraz, tak proč ho to nenajde?
Protože web je česky, to už se opakujeme.

Na tvorbu anglické verze nemám čas, potřebuji to udělat nějak jinak
Zkus cinknout do Googlu a poprosit je o výjimku.
michal9
Profil *
Tady je fakt hřích požádat o radu! Nechápu smysl téhle diskuze, když každýho akorát "pošlou do prdele"! Když už nechceš poradit, tak aspoň mlč!
Mimochodem, znám konkrétní weby, který jsou pouze česky a stejně je angl. google najde!
Ale co, zeptám se jinde, když je někdo neochotnej!
jenikkozak
Profil
michal9:
když každýho akorát "pošlou do prdele"!
Za dobu, co tuto diskusi sleduji, se mi toto nezdá být zvykem.

Mimochodem, znám konkrétní weby, který jsou pouze česky a stejně je angl. google najde!
Možná kvůli tomu, že mu za to ty stránky stojí. Na Vašem webu je hledaný výraz jen v head a patičce stránky. V tabulkách je místy jakási morzeovka, v kódu je jednak dvakrát body, jednak spousta parametrů u jednotlivých buněk tabulek. Možná vyhledávači nedošlo, v čem by mohl být přínosný web obsahující tabulky s nějakými čísly a písmeny.

Ale co, zeptám se jinde, když je někdo neochotnej!
Někteří lidé se tu namáhali, aby odhalili podstatu Vašeho problému. Možná by se slušelo k nim lépe přistupovat.
Marek Prokop
Profil
Michale, spakujte se a běžte. Na anonymní sprosťáky tady nikdo není zvědavý. Odpověď jste dostal, vlákno zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0