Autor Zpráva
Pavel Dumbrovský
Profil
Zdravím,
můžete prosím někdo vyvrátit tuto fámu? Že prý údajně Seznam může vyřadit z indexu e-shop, u které "zjistí", že na něm je zcela stejné zboží a stejný provozovatel jako na jiném e-shopu..

Díky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Pavla Dumbrovského:
O tom sice slyším poprvé, ale jako nakupující jsem velmi rád, jestli je konečně napadlo tohle dělat.
Marek Prokop
Profil
Snad je jasné, že soukromý subjekt může ze své databáze vyřadit, cokoli chce. Co je na tom za fámu?
ludekbrno
Profil *
Spíš by měla být otázka, proč by je tam měl oba nechávat? :-) K čemu je zákazníkům možnost nakupovat stejné zboží od stejného prodejce ve více různých shopech?
jenikkozak
Profil
Pavel Dumbrovský:
Ačkoliv IČ je povinnost u všech e-shopů uvádět, nevěřím příliš tomu, že by Seznam automaticky procházel celý e-shop (respektive každý web), aby našel, zda se někde na stránce nachází řetězec, který má patřičné parametry, a porovnával jej s nalezeným řetězcem u jiných webů. Spíše jde o to, že pokud najde stránky s kopií, označí ji jako duplicitu a vyhodí. Což je jediná správná věc, co s podobnými weby dělat.
ninja
Profil
Pavel Dumbrovský: Toto se týká Zboží.cz a opravdu to tak funguje. Jakmile je více jak cca 20 duplicit a stejný provozovatel.
mhmpr
Profil
Nemusi byt ani 20 duplicit. Staci kdyz je to stejna kategorie zbozi. Mam 2 eshopy se sperky. Kazdy z nich ma uplne jiny sortiment. Ani jedna polozka neni stejna. A i presto me odmitli do zbozi s tim druhym shopem pustit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0