Autor Zpráva
bigshock
Profil
na muj vede zpetny odkaz z min peti portalu (ktere maji naindexovane ve vyhledavacich vice nez 400 000 stranek) a presto pri parametru google link: vidi google jen ctyri zpetne odkazy

pricemz odkazy tam jsou pres pul roku
Plaváček
Profil
bigshock:

Google na dotaz link: nikdy nevrací všechny zpětné odkazy, které na stránku vedou. Výběr těch, které zobrazí, je nejspíš náhodný. Není to jeho chyba, ale vlastnost. Pro lepší přehled použij třeba Yahoo Site Explorer.
bigshock
Profil
aha to jsem netušil. nicméně k čemu to pak je? :)
na yahoo jsem se dival no píše 8000 což je taky nic moc
Marek Prokop
Profil
Pokud chcete o něco přesněji zjistit, které zpětné odkazy vašeho webu Google zná, použijte Webmaster Tools. Pro praxi je ta informace ale skoro k ničemu.
doby
Profil *
mám takový dotaz...je nějaká aplikace třeba od google...kde zadáte klíčové slovo + URL webu a zobrazí vám na jaké pozici ho zobrazuje??? Předem děkuji za odpověď.
bigshock
Profil
#doby

http://www.seonastroje.cz/
seo-servis.cz

? atd
doby
Profil *
dík to je přesně ono =))
Marek Prokop
Profil
No, nebyl bych si tak jistý, že to je přesně ono. Hodně nástrojů se sice tváří, že to umí změřit, ale vzhledem k tomu, že žádné univerzálně platné pozice v Googlu neexistují (každý uživatel může vidět jiné výsledky), tak to z principu není možné.

Jinak, Doby, když chcete dělat SEO, začněte tím, že se naučíte pracovat s tematem. Dokud budete připisovat otázky na pozice do vlákna o zpětných odkazech, moc daleko se nedostanete. A navíc Vám takový příspěvek příště bez upozornění smažu.
Petr ZZZ
Profil
doby:
Řekl bych, že se také ptáš na službu z praktického hlediska v podstatě zbytečnou. Zda je stránka na nějaké klíčové slovo v první desítce nebo pro mě za mě v první třicítce, zjistíš snadno "pěšky" (prohlédnutím výsledků hledání). Není-li, je už jedno, zda obsadila třicátésedmé nebo osmisté místo. Zda ji Google vůbec nabízí, zjistíš hledáním vhodného hesla výlučně na oné doméně (příklad s mým webem: Prachtkäfer site:www.zabra.at). A zda má Google nějakou stránku rád nebo nerad, zjistíš hledáním dvou-tří jakýchkoliv důležitějších hesel, která asi budeš mít někde v nadpisu a párkrát v běžném textu.
Marek Prokop
Profil
Petr ZZZ:
Zda je stránka na nějaké klíčové slovo v první desítce nebo pro mě za mě v první třicítce, zjistíš snadno...

Tak pro jistotu ještě jednou. Žádná stránka není v Googlu na jedné pozici. V jednom okamžiku může být na jeden dotaz třeba na desítkách zcela odlišných pozic a během jednoho dne může těch pozic vystřídat třeba tisíc.

Relativněji nejpřesnější obrázek dostanete z tabulky distribuce pozice ve Webmaster Tools.

Vlákno zamykám, protože se diskuse už netýká původního tématu. Kdo chce diskutovat o pozicích, ať si založí vlákno nové.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0