Autor Zpráva
Akali
Ahoj, už jsem přečetl spoustu textů, jak správně optymalizovat. I když jsem se snažil, tak moje stránka se zobrazuje až na pozici 14. Ale chtěl bych aspoň trošku výš. Jedná se o stránku stránka a nejdůležitejší slovní spojení bude "nábytek eliáš"..

Moc Vás prosím o pár zaručených rad, jak stránku správně podle SEO poupravit. Budu Vám vděčný.
jenikkozak
Prosím o přesun do nějaké lepší části diskuse. Validita nemá na pozici ve vyhledávači zásadní vliv, možná ani zanedbatelný.

Moderátor panther: Přesunuto.
jenikkozak
Co se týče obsahu dotazu, stránce docela chybí obsah. Texty. Vyhledávač asi nebude proužkovanému obrázku přidávat příliš váhy. Když ze stránky odebereme informaci o tom, že cosi vytvořila reklamní grafika, tak tam toho moc na počtení nezbude.
Až budeš doplňovat ty texty, už tam není potřeba nějak dál zdůrazňovat, že firma, co má v názvu nábytek, prodává kupodivu nábytek.
Edit: Ten e-shp, jak tomu říkáte, by měl obsahovat (kromě zboží, které by se teda taky hodilo) obchodní informace a reklamační řád třeba.
Ano, domnívám se, že text se docela hodí. (Odpovídám na níže uvedenou otázku.)
Akali
Myslíte, že je hlavní příčinou krátký text?
panther
Akali:
smím se zeptat, na jaké slovní spojení si se snažil optymalizovat? Z obsahu, který nám ukazuješ, si nedovedu představit, jak by mě uspokojilo, kdybych tvůj web našel na první stránce.

Mj. Tato stránka má znamenat co? Proč je prázdná položka v menu?
Akali
Snažil jsem se o spojení nábytek eliáš

Veškerý sortiment si má vkládat sám zákazník. To je na něm, co si tam vloží. Po mě chtěl, aby byl web spuštěnej co nejdřív a pomalu se to všechno plnilo.
panther
Akali:
není obsah, není co vyhledat a hledačům nabídnout.

Snažil jsem se o spojení nábytek eliáš
kdo bude toto spojení hledat? Když budu potřebovat nábytek, budu cílit na jiná klíčová slova. Když budu chtít navštívit Nábytek Eliáš, nebudu ho vyhledávat.

Navíc, slovo „Eliáš“ se vyskytuje na titulní stránce dvakrát (4 slova z prvních pěti), jinde vůbec. Na to se chceš někde zobrazit?
jenikkozak
Akali:
Po mě chtěl, aby byl web spuštěnej co nejdřív a pomalu se to všechno plnilo.
Tak se měl systém udělat tak, že pokud kategorie neobsahuje položku, nebude se zobrazovat v menu. Každopádně jak jsem napsal, v tom e-shopu chybějí některé podstatné informace.
_es
Akali:
nejdůležitejší slovní spojení bude "nábytek eliáš"
Aký dôvod predpokladáš u hľadajúceho, aby zadal „frázu“ "nábytek eliáš" do vyhľadávača?

Veškerý sortiment si má vkládat sám zákazník. To je na něm, co si tam vloží. Po mě chtěl, aby byl web spuštěnej co nejdřív a pomalu se to všechno plnilo.
A prečo by mal takú stránku nejako pozitívne hodnotiť vyhľadávač, ktorý nikde nič nevkladá?
Akali
jenikkozak
Tak se měl systém udělat tak, že pokud kategorie neobsahuje položku, nebude se zobrazovat v menu. Každopádně jak jsem napsal, v tom e-shopu chybějí některé podstatné informace.
Ano, zapracuji na tom.

panther
Právě proto, píši sem, těm kdo se v tom trochu pohybuje aby mě aspoň trochu poradil a poposunul tím správným směrem. Ale zatím se mi tady snažíte akorát nastínit jak tomu neorzumím, což je mi jasné :(

Navíc, slovo „Eliáš“ se vyskytuje na titulní stránce dvakrát (4 slova z prvních pěti), jinde vůbec. Na to se chceš někde zobrazit?
Jak by to tedy mělo být zhruba nejlepší?
Davex
Akali:
nejdůležitejší slovní spojení bude "nábytek eliáš"
Jak by to tedy mělo být zhruba nejlepší?
Pokud má být cílem poskytnutí základních informací o prodejně, tak by asi v tuto chvíli stačilo, vytvořit jen jednu stránku se spojením všeho textu ze stránek Domů, Kudy k nám a Kontakty, a také se tam víc rozepsat o sortimentu. Samostatná adresa bez názvu firmy a adresa s mapou bez otevírací doby nedávají smysl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Odkud se sem odkazuje

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0