Autor Zpráva
MOTO - KLINIKA
Profil *
Dobrý den.

Mám celkem nově vytvořený web www.motoklinika.cz Konkurence je hodně malá. Na google jsem obsadil 1 - 2 místo což je hodně slušný ale nevím jak na seznam.cz

Poradí mi někdo co je špatně?

Děkuji vám moc.
joe
Profil
MOTO - KLINIKA:
Konkurence je hodně malá.
Neřekl bych, že je malá.

Na google jsem obsadil 1 - 2 místo
Chtěl bys snad, aby po zadání "moto klinika" se zobrazila na prvním místě stránka, která tuto frázi vůbec nemá?

což je hodně slušný
Není. Důležité je, aby web byl na dobrých pozicích při hledání klíčových slov, a to "moto klinika" není.
Chce to kvalitní text, nevím jak na tom je, nečetl jsem.
MOTO - KLINIKA
Profil *
Ale kuš, klíčové slovo je - Servis motocyklů Ostrava.
joe
Profil
No, jestli tak bude někdo hledat, to je otázka.
Plaváček
Profil
MOTO - KLINIKA:

Co znamená "celkem nově vytvořený web"?

Mé zkušenosti s fulltextem Seznamu z poslední doby naznačují, že i s přispěním rozumného linkbuildingu není měsíc žádná doba. Jeden z mých posledních projektů zaindexoval a umístil na relativně stálé pozice v SERP až po zhruba padesáti dnech.
1Pupik1989
Profil
S tímto má problém snad každý. Já kdysi udělal stránky AT Servisu a Googlu to trvalo asi týden, než je zaindexoval, kdežto seznamu jsem to musel nacpat ručně, aby si toho všiml. Před měsícem jsem stránky trochu pozměnil a Seznam si toho ani nevšiml, jelikož nebere ani některá klíčová slova. Na Googlu napíšu "AT opravy" a jsou první, kdežto seznam ani neví, že v keywords něco takového web má :) Stránky jsem řešil způsobem, že na index jsem napsal článek, který obsahuje většinu klíčových slov a spojil to v povídku.
MOTO - KLINIKA
Profil *
1Pupik1989:
Jo, to je přesně můj problém. Google není problém ale prostě nevím co s tím seznamem. Na hledaný výraz Servis motocyklů Ostrava jsem na google v prvních místech ale na seznamu nejsem snad vůbec. Nechápu...

Web je starý asi 2 měsíce.
Plaváček
Profil
MOTO - KLINIKA:

Seznam zatím indexuje pouhé čtyři strany z celého webu, z toho jedno nějaké "lorem ipsum" http://search.seznam.cz/?q=site%3Ahttp%3A%2F%2Fwww.motoklinika.cz%2F&sourceid=Searchmodule_2

Zkuste trochu linkbuildingu k přilákání robota. Nic lepšího vymyslet nejde.

P.S. Fráze "servis motocyklů Ostrava" se, pokud jsem si stačil všimnout, nikde v textu nevyskytuje. Zkuste tedy zapracovat i na obsahu.
Plaváček
Profil
MOTO - KLINIKA:

Tři malé tipy:

Začněte tím, že si pořídíte bezplatný zápis v katalogu firem Seznamu (http://www.firmy.cz). Mimochodem - na webu vám chybí důležitá věc - IČ.

A pokračujte zápisem firmy do Google Places (česky Adresář míst - Google napoví). Tím získáte minimálně dva kvalitní zpětné odkazy a u Google nádavkem pravidelnou statistiku návštěvnosti z jejich map.

Pak zkuste obrazit internet a najít místa či diskuse, kde se schází vaše cílová skupina - tedy motorkáři, a zkuste s jejich provozovateli navázat kontakt.

A tak dále, a tak podobně, fantazii se meze nekladou :)
1Pupik1989
Profil
A hlavně na seznamu přidat stránku do vyhledávání na seznamu -> Přidání url. Pak zbyde už jen čekat :)
MOTO - KLINIKA
Profil *
Plaváček:
Děkuji ti moc. Ty údaje ze seznamu jsou bohužel staré....
MOTO - KLINIKA
Profil *
Plaváček:
IČ na stránce je nutností?

Ten poslední bod který jsi uvedl jsem již aplikoval do praxe. Přineslo to zhruba 30 lidí za den a pár ohlasů přímo na telefon a email. Takže nějaký úspěch to má.
Plaváček
Profil
MOTO - KLINIKA:

IČ na stránce je nutností?

Ano, viz http://www.podnikatel.cz/clanky/povinne-identifikacni-udaje-na-firemnim-webu/
MOTO - KLINIKA
Profil *
Plaváček:
Děkuji za upozornění. Určitě tyto důležité informace přidám do záložky kontakt. Mohu tam uvést že nejsem plátce DPH?
jenikkozak
Profil
MOTO - KLINIKA:
Mohu tam uvést že nejsem plátce DPH?
Pokud jím nejste, tak proč ne? Dokonce tam můžete uvést, jakou barvu má Vaše auto. :-)
Websluzby
Profil
MOTO - KLINIKA: „Mohu tam uvést že nejsem plátce DPH?“ = áno, samozrejme.
MOTO - KLINIKA
Profil *
Ok, nebudeme dále vytvářet off topic.

Přijímám další názory a úpravy na motokliniku ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0