Autor Zpráva
vlado
Profil *
Dobrý den
Zkoušel jsem stránku na počítání slov na stránce a zjistil jsem ,že mi to nepočítá slova v echo.A nevím jak tento problém vyřešit děkuji za případné odpovědi.
G3n3sis19
a kod který máš teď nám neukážeš?
jenikkozak
Nevím, jakou stránku na počítání slov jste použil, ale echo vytváří výstup na web, tudíž ve výsledku vůbec není poznat, zda byl text do stránky přidán pomocí PHP nebo byl napsán „ručně“ v HTML. Chtělo by to, abyste přidal odkaz na dané počítadlo i Váš web.
G3n3sis19
poté kdyžtak stačí něco jako

$stranka = file_get_contents("http://nejakastranka.cz");
$stranka = striptags($stranka);
$pocetSlov = count(explode(" ",$stranka));

ale je to docela nepřesné
vlado
Profil *
G3n3sis19:
Omlouvám se ,ale asi jsem špatně popsal muj problém.Zkoušel jsem test seo a ten mi vyhodil nedostatek slov na stránce.Jelikož mám na stránce udělanou nabídku pomocí switche a potom texty vkládám ,tak se mi nezapočítávaj.Takže bych potřeboval nějakou radu jak to udělat ,aby se mi vkladaný texty započítávaly do počtu slov.
<?php  
                $id=$_GET['id']; 
              switch($id) {
                 case 1:
                   echo "<div class=\"vypisovaciobrazekplocha\">";
                    echo "<div class=\"vypistext\">";

echo "</div>";
                  echo "</div>";
                    break;  
                case 2:                            
                  echo "<div class=\"vypisovaciobrazek\">";
                   echo "<div class=\"vypistext\">";  
                    include 'profil.html';
                  echo "</div>";
                  echo "</div>";
              break;  

}
?>
G3n3sis19
v tomto příkladě je tam úplně stejně slov až na to profil.html, ale když je to html tak se započítávají. jaký je tedy problém ?
jenikkozak
vlado:
Osobně si nemyslím, že počet slov má na SEO zásadní vliv. Nejde totiž tolik o to, kolik těch slov je, ale o jaká slova se jedná. A většina podobných SEO testů se SEO také nesouvisí.
O co Vám vlastně jde? O to, aby bylo spokojené nějaké hloupé počítadlo slov, nebo návštěvníci, kteří na Váš web přijdou? Pokud je Vaším cílem první možnost, doporučuji na web napsat slovy čísla od nuly do stovky.
vlado
Profil *
jenikkozak:
Takže je jedno jestli budu mít 94/100 nebo o neco vice ??
jenikkozak
Vždycky je lepší mít o něco více než 100. :D Vykašlete se v tomto na SEO-servis.
Davex
vlado:
Takže je jedno jestli budu mít 94/100 nebo o neco vice
Ano. Je naprosto jedno, kolik bodů budeš mít v nějakém automatizovaném a pochybném hodnocení, které jenom tahá lidi za nos.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: