Autor Zpráva
drvaca
Profil
Zdravím,
zajímalo by mě, jak se dá ve vyhledávači Google změnit titulek stránky.
Mám jeden starší projekt, který se dříve jmenoval jinak. Konkrétně - dříve, když byl u společnosti VOL se jmenoval VOLieera, pak jsem si s bývalým adminem dojednal možnost tuto značku používat pouze s velkým počátečním písmenem.
Fungovalo to několik let, pak spadl server (Kapusta, nojo) a začalo se všechno dělat odznovu, a tady nastal ten problém.
Mám tuto podstránku: volieera.cz/projekty.php
Na této podstránce mám celou dobu titulek "Volieera.cz | Projekty"
Když si to však dáte vyhledat Googlem, konkrétně tam tedy dáte "site:volieera.cz/projekty.php", zjistíte, že titulek v Googlu je kdo ví proč "Volieera.cz | Projekty - VOLieera".
Nevíte prosímvás někdo, jak by se to dalo opravit?
Díky
TomasJ
Profil
drvaca:
Koukni se, zda to někde nenastavuje javascript - v něm to je nastavováno přes document.title="titul stránky";
drvaca
Profil
Nene, já to mám v pořádku, tohle bude chyba u Googlu, která netuším jak vznikla.
Davex
Profil
drvaca:
Někdy si Google titulky domýšlí, když se ke stránce nedostane nebo když titulek nenajde. Ty ho máš všude na špatném místě v druhém <head> v <body>. Hlavička má být jen jedna a nepatří do těla stránky.
drvaca
Profil
Davex:
Sice mám špatně což tedy opravím, ale i tak - ten titulek tam určitě našel, a kde by si za něj domyslel název psaný do roku 2000, to vážně netuším.
Marek Prokop
Profil
Google si může titulek sestavit sám buď analýzou obsahu stránky, nebo častěji na základě textů zpětných odkazů. Viz:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=456051868913&set=a.384585593913.164660.250810683913

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0