Autor Zpráva
Jaja
Profil *
Ahojte...mám problém s webem www.fundance.cz. Na googlu jsem na klíčové slovo "Taneční podložky" na první stránce, ale na seznamu bohužel ne, nevíte v čem by mohl být problém? Na seznamu se nenajdu a jsem až na 37.pozici a navíc s tím, že není odkaz na www.fundance.cz ale až na podstránku www.fundance.cz/?softpady-(mekke-tanecni-​podlozky),6 Nevíte co s tím?
Petr ZZZ
Profil
(Původní) titulek „Nejsem na seznamu“ je mírně řečeno zavádějící. Hledání spojení „Taneční podložky“ na tvé doméně vyhodí 92 výsledků. A v tom by mohl být problém - 92 stránek, které si na tvé doméně navzájem konkurují.
Marek Prokop
Profil
Koukal jsem se na ten web sotva minutu, takže se mohu mýlit, ale připadá mi, že má totálně zmršený systém URL. Čím se třeba liší tyto dvě stránky?

http://www.fundance.cz/?kontaktni-informace,2
http://www.fundance.cz/?tanecni-podlozky,2

(A to pomíjím to, že i struktura URL je dost nestandardní.)
Jaja
Profil *
V tom je problém v tom quick cartu... www.fundance.cz/?,2 vyhodí taky tu stránku...ať už tam bude cokoliv...v tom může být ten problém?
Marek Prokop
Profil
Web s takovými URL je neřízená střela. Problém to určitě je, ale těžko jde určit, jak velký a čemu všemu to může vadit. V každém případě asi nemá smysl hledat nic jiného, dokud to nevyřešíte. Asi je tam těch duplicit plno, mj. i

http://www.fundance.cz/ a http://www.fundance.cz/?uvod,1
Jaja
Profil *
A nešel by tento problém nějak vyřešit rewritem? Že by všechny adresy co mají na začátku ? a na konci ,1 tak byly automaticky úvod, ty co mají dvojku, tak budou informace o DDR a podobně?
Marek Prokop
Profil
Přesměrováním na preferovanou adresu by to napravit šlo, ale základ je nikde neodkazovat na nepreferovaná URL.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0