Autor Zpráva
RK
Profil *
Zdravím,
zajímalo by mě, jak získáváte zpětné odkazy pro nové stránky, které ještě nemají ranky a tudíž je výměna odkazů s jinými weby téměř nemožná.

Co provádím já:

- registrace do katalogů
- publikaci PR článků

Poraďte další způsoby :-)

Děkuji
l564
Profil
Koupení reklamy ...... (televize, rádio, web, BillBoard, ...)
Petr ZZZ
Profil
Při gůglení jednoho z mých KW jsem se dostal na web, který sám od sebe odkázal na dvě moje stránky. Napsal jsem správci poděkování a kdyby chtěl odkázat na dalších padesát stránek, že bych měl radost ještě větší. A on doplnil na svoje stránky odkazy na dalších padesát stránek, které jsem mu navrhl, protože se hodily do jeho kontextu. Rankově to velký efekt asi nemá, protože odkazuje ze stránek, na kterých se nachází množství dalších odkazů, ale reklama to je v každém případě. Výměna odkazů to nebyla, protože zatím nemám z jakého kontextu na něj odkazovat. Jednalo se o univerzitní web, jehož správce pravděpodobně nemá důvod SEO řešit.

Podtrženo, sečteno: Metodiku SEO sleduji spíš okrajově a protože mě zajímá, spíš ale zastávám strategii „udělej web pro uživatele a vyhledávače si tě najdou samy“.
jenikkozak
Profil
<ot>
l564:
Koupení reklamy ...... (televize, rádio, web, BillBoard, ...)
Už vidím, jak uprostřed písničky mi do ucha zazní odkaz na nějaký web, to dost zvedá všechny možné i nemožné ranky. Jen bacha na to, že to rádiu snižuje jeho vlastní rank, takže se dostává na nižší kmitočet.
</ot>

RK:
Pro začátek je třeba dobré web propagovat jako referenci na vlastních stránkách. To je způsob, kterým já říkám robotům o existenci nějakého svého nového webu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0