Autor Zpráva
tip
Profil *
Dobrý den mám velikou dilemu prosím poradit. Mám nový web a chci registrovat do katalogů abych měl lepší PR. Najdu si třeba katalog který má na home page PR4. Zdá se být super a registruji můj web. Pak ale vidím že můj web umístnili do subkategorie která má jenom PR0 a samozřejmě záznam o mém webu je na katalogové stránke která má taky PR0.

Asi pak nemá pro mě smysl že hlavní stránka katalogu má PR4 a nepomůže mi to zlepšit pagerank mého webu? Jde mi teď jenom o Pagerank resp. GTPR, nic jiné teď neřeším. Děkuji za odpovědi.
jenikkozak
Profil
tip:
Asi pak nemá pro mě smysl že hlavní stránka katalogu má PR4 a nepomůže mi to zlepšit pagerank mého webu?
Tyto ranky se dávají jednotlivým stránkám, ne celým webům, to, že web má nějakou stránku s vysokým hodnocením, pro Vás nic neznamená, pokud nemáte svůj odkaz právě na této stránce.

Jde mi teď jenom o Pagerank resp. GTPR, nic jiné teď neřeším.
To není asi nejlepší přístup. PageRank se už moc neaktualizuje.

Mám nový web a chci registrovat do katalogů abych měl lepší PR.
Lépe je získat odkazy na tematicky podobně zaměřených webech, registrace do katalogů je spíše plýtváním času.
Petr ZZZ
Profil
Google Page Rank je číslo, které Google dává stránce. Je jedním z více než 200 kritérií řazení. Můj tip je: zaměř se na obsah a na kvalitu tvých stránek a na uživatele a vybodni se na Page Rank. Jeden odkaz (nesmí mít nofollow) ze stránky, kterou Google už zná, stačí na to, aby se Google o tvé stránce dozvěděl. Máš-li web dobře postavený a prolinkovaný, může stačit podle okolností už jeden takový externí příchozí odkaz. Ostatní závisí především na kvalitě tvého webu.
honzin
Profil
Petr ZZZ:
Je jedním z více než 200 kritérií řazení.

Kdysi jsem videl skvely seznam kriterii, ktera ovlivnují vysledky ve vyhledavani, nemáte na neco podobného náhodou odkaz?

Máš-li web dobře postavený a prolinkovaný, může stačit podle okolností už jeden takový externí příchozí odkaz. Ostatní závisí především na kvalitě tvého webu.

Jen obsah opravdu nestačí :-)
Davex
Profil
honzin:
Kdysi jsem videl skvely seznam kriterii
google ranking factors
Petr ZZZ
Profil
honzin:
Jen obsah opravdu nestačí :-)

Říkám „může stačit podle okolností“. Obsah je stěžejní, bez něj neseženeš kloudný odkaz ani výměnou, natož aby někdo odkázal sám od sebe.

Kdysi jsem videl skvely seznam kriterii
Asi porůznu seznamy kritérií budou k vidění, je ale otázka, nakolik jim lze věřit. Výrobci vyhledávačů se snaží svou metodiku tajit a odhaduji, že se jim to více méně daří. Do jisté míry to platí i pro ten rank – co jsem četl tady na diskusi, tak GTPR se aktualizuje snad jednou nebo dvakrát do roka a skutečný rank Google nezveřejňuje vůbec.

Piš prosím s diakritikou, znáš to. ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0