Autor Zpráva
Vejpr
Profil *
Dobrý večer
Asi před týdnem jsem upravil stránky,pozměnil robots.txt ,ale když se podívám tak google stále vyhledá starého robota popřípadě staré stránky.Přitom přes statistiky na gigaservu vidim ze googlbot moje stránky navštěvuje každý den.Jinak už sem zkoušel stránky podstrčit i ručně a stále nic.
Děkuji za odpovědi.
shaggy
Profil
Vejpr:
Děkuji za odpovědi.
A otázka znie ako?
Vejpr
Profil *
shaggy:
No nějakou radu jak donutit google znovu zaindexovat cely web
Marek Prokop
Profil
Co znamená, že jste změnil stránky?
Kolik těch stránek je?
Jak jste pozměnil robots.txt?
Co znamená, že Google vyhledá staré stránky?
Stahuje Googlebot ty změněné stránky?
Vejpr
Profil *
Marek Prokop:
1)změnil jsem obsah stránek
2)původně jsem měl v robots.txt zakazano idexovani ,teď už je povolen a přidal jsem sitemap
3) třeba google po vyhledání vyhledá staré title stránky
4)nevim jak to zjisiti jestli stahuje změněné stránky ale googlebot navštěvuje web každý den
Marek Prokop
Profil
[#5] V tom případě by mělo stačit čekat. Google reindexuje stránky v dost širokém časovém rozpětí od méně než hodiny do cca. čtyř týdnů. Které změněné stránky již stáhnul zjistíte ze serverových logů.
Vejpr
Profil *
Marek Prokop:
Děkuji za odpověď bohužel této odpovědi jsem se obával.
ninja
Profil
Vejpr: Měl jste zakázané indexování, změnil jste obsah stránek - to na důvěře nepřidá. Google proto může být lehce podezřívavý. Promítnutí nového obsahu do výsledků hledání určitě urychlíte, získáte-li nějaké kvalitní odkazy. JInak jak psal Marek: čekat.
Hooonza
Profil
Webmaster tools a Google analytics používáte? Neurychlil byste něco tam (nahrát znovu sitemap ...)?
Vejpr
Profil *
Hooonza:
Jo je webmastera tools používím mapu jsem nahrál.Jinak nevím čím bych to tak urychlil ještě.Děkuju za radu
Mautinek
Profil
Dobrý den, řešil jsem podobný "problém" a na několika zahraničních webech jsem se dočetl, že se má trochu více přidat v linkbuildingu. Jeden autor to vysvětlovat tak, že když Google najde nový odkaz, následuje ho a odkazovaný web by měl přeindexovat. Zní to sice dobře, ale u menších webů mě to moc nepomohlo :-) Je pravděpodobné, že si Google dá do fronty web a vrátí se na něj později... Máte někdo podobnou nebo jinou zkušenost?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0