Autor Zpráva
Martin Weis
Profil
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat kde může být problém z webem www.pocitace-pcservis.cz který se na klíčová slova "počítače" a "PC servi"s ani po 5 týdnech provozu neumisťuje do 1000. místa na Seznamu a Googlu pouze na Googlu je 27. na frázi PC servis. Odkazy z jiných webů na něj vedou a v katalozích je registrovaný, hustota klíčových slov je dodržená. Může být problém někde v redakčním systému v kterém je vytvořený například že se mi zatím nepodařilo zprovoznit přívětivé adresy nicméně titulní strana má přátelskou adresu. Děkuji za vaše rady a tipy.
Marek Prokop
Profil
To je vtip?
Petr ZZZ
Profil
Po zběžném shlédnutí bych řekl, že problém je přinejmenším v obsahu. Pokusím se ti to přiblížit.

Na stránce "O nás" bych čekal, že se "o Vás" dozvím něco víc, než že neovládáš/te pravopis:

"Ke každému zákazníkovy..." (To je jen příklad, dalších hrubek a překlepů je tam jako máku.)

"Pokud vás zlobí počítače může to mít spousty příčin."
Tož to je pravda. Například může být příčinou neprofesionálně napsaná stránka, která mi zarputile zavírá můj nejmilejší prohlížeč IE6, že ano. ;-)

Apropos prohlížeč – když už nadáváš čtenářům, že mají "old and buggy browser" a aby si swičli "to a normal browser", mohl bys aspoň nadávat česky.

Na stránce "Webdesign a SEO" nabízíš svým zákazníkům službu, ve které, pokud mě zrak neklame, když čtu tady ten tvůj dotaz, máš dost zásadní mezery.

Napsal bych ti toho víc, ale pořád mi to zavírá prohlížeč. Mám-li to shrnout, asi takto: Pokud vyhledávače tvůj web návštěvníkům nenabízí, hodnotím to jako známku kvality vyhledávacích algoritmů.

Tak Marek mě předběhl. :-)
oskar
Profil *
Já bych se obrátil na http://www.pocitace-pcservis.cz/?page_id=93. Tam je možnost si nechat optimalizovat SEO.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0