Autor Zpráva
Ondrej Podol
Profil
Předem chci upozornit, že je mi jasné, co to znamená, každopádně nevím proč zrovna moje stránky. Teď k vlastnímu jádru pudla.
Spravuju stránky www.zetr.sk.
Před redesignem a zavedením nových stránek, seo, xhtml atd. byly všechny stránky domény v googlu normálně k dohledánía žádný takový nesmysl u nich uvedený nebyl. Nyní po všech změnách včetně naprosté výměny produktů mi píše tuhle kravinu u všech stránek. Jak u těch, které ještě nevyřadil z cache (404error), tak u těch nových. Podotýkám, že v cache googlu už ty nové jsou. Jediná stránka, u které mi to nepíše je stránka úvodní. Je možné, že by to dal jako dodatečný výsledek, protože je nemá ještě zcela zaindexované? Nic jiného mě totiž nenapadá, protože mi tak označuje i stránky, které se obsahově liší o více než trochu:-/ Na úvodní chodí tak jednou za týden a na zbytek tak jednou do měsíce (tzn. doteď byl na vedlejších stránkách cca. 2x).
Otázka zní: je možné, že jenom ještě dostatečně nezaindexoval stránky nebo jsou si opravdu tak podobné, že je považuje za stejné(což mi osobně připadá jako nesmysl)?
Šlaha
Profil
Myslím si, že google nejprve zaindexuje index a pak se vrátí a doindexuje zbytek.
Fred
Profil
OT: pěkný web, moc pěkné tab menu.
Leo
Profil
Akorat ve FF nebyla pri prvnim nacteni oranzova paticka dole, ale prekryvala posledni polozku (MEAMAX), po reloadu ok, Leo
Ondrej Podol
Profil
Šlaha: Tak to doufám, protože jinak si jdu asi hodit mašli:-(
Freed: díky, ale jsem jenom programátor. Grafika je z reklamky.
Leo: Jo, o té patičce vím, každopádně nevím, co s tím. Dělá to opravdu jenom při prvním načtení:(
Martin Kuželka
Profil
Ondro, koukni na http://seo.scisoft.cz/index.php/2005/09/20/hierarchie_stranek_v_indexu _google a přečti si to včetně komentářů. Možná se ti některé informace budou hodit.
Ondrej Podol
Profil
Martin Kuželka: asi jsi si tam nevšiml poslední reakce z 25.9., která pochází ode mě a přesně píšu, co mi to dělá:) Nesedí to ani do jedné modelové situace. Stránky měly nízký PR(tuším 2, ne-li 1) už před zaindexováním nových stránek, descrition je různý, title různé, obsah různý.
Můj názor je, že to nemá google plně zaindexováno a čas to spraví - stránky se neměnily myslím kolem 3 let, takže se tam googlu moc nechce a i když to má v cache, tak ještě zcela nezaindexoval obsah, který v ní má. Asi nevěří vlastním očím, když vidí ty změny na sajtu a potřebuje se několikrát přesvědčit:)
Jestli někoho napadá jiný důvod proč by považoval stránky na této doméně za dodatečný výsledek, sem s ním.
Martin Kuželka
Profil
Tak to se omlouvám :-) Hlavně, že jsem ti doporučoval, abys sis přečetl komentáře.
Ondrej Podol
Profil
Jen tak, kdyby to někoho zajímalo.
Pořád jsem v dodatečných výsledcích, avšak google už mě začíná o dost lépe hodnotit. Asi si to nějak u sebe trochu popravil, protože googlebot na nich už měsíc a půl nebyl. Jsem zvědavý, kam mě posune, až mě načte plně do cache a odstraní ty sumplemental result :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0