Autor Zpráva
MatějŠ
Profil
Dobrý večer, dobrý den,

Připravuji jeden web, kde uvažuji, že bude potřeba spousta nových článků. Web bude pod soukromým jménem s hlavičkou firmy.

Teď úvaha.

Mám 2 možnosti. Prezentovat sebe přes blog, kde bych zmíněné články prezentoval a pokud bych si vybral nějaký blogující portál, tak bych asi nemusel řešit nějaké SEO a návštěvnost by byla na kvalitě článků.
Nebo
si zařídím něco jako blog sám pod hlavičkou webu a svým jménem a řešit si i reklamu sám.
Nebo
Zkombinovat obojí. Jednoduché stránky pod hlavičkou webu a stejně si zkombinovat články na svém blogu. Utrpí pak web tím, že by byli texty hodně podobné? Asi ano, ne?

Pokud by jste mohli poradit, jestli by třetí varianta byla ke škodě, nebo ne. budu rád.

Děkuji.
Marek Prokop
Profil
Nechci být jízlivý, ale co kdybyste se nejprve soustředil na samotné psaní, aby Vám bylo rozumět. Rád bych Vám poradil, ale opravdu netuším, na co se ptáte.
MatějŠ
Profil
Omlouvám se a tak znovu:


Pokud bych se rozhodl pro web a blog (zatím naprosto netuším jestli tak učiním), znehodnotí podobné články můj web ve vyhledávačích?
Louka
Profil
MatějŠ:
Web a blog máš na mysli, že budeš mít firma.cz a pak např. blog.firma.cz?

Já myslím, že je to asi jedno - pochopil jsem to tak, že plánuješ psát duplicitní texty a přemýšlíš jestli je umístit na svůj blog nebo automatický blog, ano? Raději bych se tomu vyhnul uplně a na blog bych psal originální články, nekolidující s texty na firemním webu.
MatějŠ
Profil
Louka:
Nevím, právě uvažuji o o možnostech, tohle je jedna z nich.

Raději se vyhnout. Dobře, děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0