Autor Zpráva
Ricco
Profil *
Reagujem na Tomáš Meisner: z témy Chci založit e-shop, ale u koho?
Je dobře, že pro SEO jste WebCzech nevyužil, protože je to přesně ten typ společnosti, před kterou jsem varoval - odkazy v patičce jejich webu jsou všeříkající, nabízené SEO služby, které stojí 4999 Kč

Chcem sa spýtať či tá ich footer odkazova lišta - na ktorej sa zobrazujú vždy len 2 odkazy z mnohých nieje vytvorená linkfarma a či to nieje blackhead SEO technika.
Marek Prokop
Profil
Jakýkoli automatizovaný systém na vytváření/získávání zpětných odkazů porušuje pravidla vyhledavačů a spadá tedy pod označení black-hat SEO.
Travis
Profil *
Toto by zaujímalo aj mňa, videl som takúto lištu už na viacerých stránkach a neviem či to nieje zakázaná technika. Určite tým stránkam pomáha získať backlinky - niekedy viac niekedy menej relevantné ale predsa. Len sa bojím možných postihov zo strany vyhľadávačov.
Plaváček
Profil
Travis:

Přečti si tento celkem zajímavý článek: http://www.domecekzkaret.cz/jak-funguji-automaticke-odkazove-listy . Z dlouhodobého hlediska je instalace podobné lišty dost rizikovou záležitostí. Na seriozních (čti komerčních nebo jinak vydělávajících) webech bych se podobným metodám zdaleka vyhnul a šel cestou klasického, byť pracnějšího, linkbuildingu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0