Autor Zpráva
simka
Profil *
podle čeho teď vyhledává Seznam? po té jeho změně mi docela dost klesla návštěvnost...
Martin Kuželka
Profil
Pokud myslíš, co Seznam používá za fulltextovou technologii, tak je to jeho vlastní, která před více než půl rokem nahradila Jyxo.
Ondrej Podol
Profil
Martin Kuželka: to je simce myslím jasné. Seznam ale dnes opět upravoval algoritmy hledání a o to mu(jí) asi jde.
Simka: Abych pravdu řekl, nevím. Každopádně moc mě ta změna algoritmů nepotěšila:( Měl jsem klíčové slovo v h1 i v textu a po stránkách ani vidu ani slechu. Ale nebál bych se. Je to dle mého jenom dočasný stav.
meca
Profil
Podle toho, co jsem dneska zahlíd je to stálel především o slovech v URL..
HHPZ
Profil
Doufám, že to není dočasný stav. Moje stránky si neuvěřitelně polepšily, zkuste třeba nhl 2006, budete hódně překvapeni, jaké že stránky se to dostaly na první místo. Taky to vidím na slova v url.
Ondrej Podol
Profil
Což je ale diskriminace jak prase, protože pokud někdo nemá cool url a má přitom třeba i dost kvalitní stránky, tak prostě upadne v zapomnění, což taky není dobré. Url není všechno.
habendorf
Profil
Url není všechno.

Může tě ovšem těšit, že Seznam taky není všechno. Ale jinak souhlas.
Ondrej Podol
Profil
babendorf: ale zase na druhou stranu snížil seznam důležitost slov v názvu domény 2.řádu :)
simka
Profil *
Seznam ale dnes opět upravoval algoritmy hledání a o to mu(jí) asi jde. Jsem mužského pohlaví ;-) spíš mě zajímalo, co je teď u něj nejvíc důležité a docela by mě zajímalo, jak upravit ten text, který se zobrazuje u výsledku hledání. Mně se tam zobrzauje menu, a to uživatele asi moc nepřesvědčí. Meta tag mi tam nefunguje
Petra
Profil
simka: Menu se tam zobrazuje buď proto, že vyhledáváš slovo, které má v okolí menu a nebo proto, že máš menu na začátku kódu (před obsahem).
Ondrej Podol
Profil
simka: jaké menu? jsem tě jaksi nepochopil. A je zbytečné teď optimalizovat pro seznam. počkal bych si, až udělá další "algoritmizační kolečko" :)
simka
Profil *
Ondrej Podol seznam je pro mě důležitý, vyhledává na něm docela velké množství lidí.. a kdy bude to nové kolečko? :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0