Autor Zpráva
VojtaProutek
Profil *
Ahoj, zrovna začínám pronikat do světa SEO a tak jsem se mrknul na některé známé weby, jak mají udělanou osnovu a zjistil jsem, že spousta jich nemá nadpis první úrovně H1.
Takže teďka jsem zmatený. Všude se dočítám, že H1 a TITLE jsou nejdůležitější a najednou tohle. Tak jsem se chtěl zeptat jestli to jej nějaká finta, nebo co...páč mi to nejde na rozum.
Ty weby např.: csfd.cz imdb.com ale i youtube.com (ikdyž, těm to asi moc nevadí)
pcmanik
Profil
Poviem ti to asi tak, celemu SEO ja neverim, podla mojho nazoru, jedine co je treba, je stale udrziavat web aktualny a menit na nom informacie, to sa odvolavam na svoje skusenosti. Kedysi som o SEO ani nepocul a moj web mal pagerank 3 a to bol na obycajnom ic.cz.
martin.kolcaba
Profil *
H1 rozhodně mezi nejdůležitější prvky stránky nepatří, alespoň ne co se týká SEO, není to finta. Kde jsi se dočetl, že H1 patří k nejdůležitějším prvkům? A pozor na rozdíl mezi pojmy "web" a "stránka".
VojtaProutek
Profil *
martin.kolcaba-> no mozna jsem to popletl a pripsal dulezitost TITLE i nadpisu H1, protoze se mi tak nejak zda logicke...protoze na spravne osnove uz to SEO zavisi (doufam, ze sem to zase nepopletl :D) a kdyz nemas zacatek osnovy, taky by se to pak cele melo zroutit...podle meho nazoru, ale jak jsem uz rekl...zatim o tom zacinam cis a zjistovat informace.
Cody
Profil
VojtaProutek: Není to nezbytné, ale je to lepší pokud tam je. Žádný fígl v tom není. Ovšem onpage faktory nejsou samospásné. SEO není jenom o nich.
pcmanik: Pagerank nevypovídá o kvalitě optimalizace vůbec nic:-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0