Autor Zpráva
jirkapinus
Profil
Zdravím,

podle všeho to vypadá, že se na fulltextu Seznamu objevila stará data. Před týdnem se ve fulltextu správně zobrazovaly nové titulky u hlavních stránek, nyní to vypadá, že se načetla nějaká starší databáze.

Všimli jste si něčeho podobného?


JK
mhmpr
Profil
taky mam ten pocit.
Pavel Dumbrovský
Profil
To by celkem odpovídalo, pozice mých webů jsou tam kde byly.
ditri
Profil
Mozna je to jen muj paranoidni dojem ale prijde mi jakoby se na seznamu ve fulltextu porad jeste vse pomerne zasadne usazovalo. Zda se mi ze vysledky nekterych mnou sledovanych KW se zhruba po tydnu obmenuji v urcitych podobnych schematech od doby nasazeni noveho robota..
Yuhů
Profil
Jirko, jak moc stará data tam vidíš?

Nejjednodušší vysvětlení je to, že jsi viděl výsledky z nějakého denního buildu, načež se z nějakých důvodů začal vybírat výsledek zase z hlavního buildu, který je cca o týden starší.

Jinak, ditri, fulltext se samozřejmě poměrně zásadně usazuje a bude-li vše dobře fungovat, bude se "usazovat" ještě mnoho let. "Usazování" je příznak vývoje.
jirkapinus
Profil
Yuhů:

u stránek, kde se minulý měsíc změnily titulky, se opět ve fulltextu objevují staré titulky, které tam byly před měsícem (přitom nové titulky se již nějakou dobu zobrazovaly správně)

ty staré titulky jsou ve fulltextu pořád, už asi 14 dní


JK
mhmpr
Profil
To potvrzuji. Menili jsme texty a nazvy nekterych kategorii. Zmena probehla pred 14 dny. Pak se obcas objevily nove texty ve fulltextu, ale ted uz je vsechno zase postaru.
pavelprav
Profil *
Rád bych se zeptal jestli existuje nějaký kontakt na seznam.cz kde bych mohl upozornit na problém který zde rozepisujete. Změnil jsem titulek na všech stránkách webu cz-stavby.cz cca týden bylo ve vyhledávači zobrazováno vše tak jak má a najednou vše zmizlo a zobrazuje se starý titulek, dík Pavel Pravda

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0