Autor Zpráva
djvita
Profil
Prosím o radu, jak do stránek http://www.facebazar.cz vložit našeptavač pro google,třeba pomocí nějakého kodu? Netušim jak přesně to funguje.Pomužete?Díky
djvita
Profil
Prosím mužete mi někdo poradit uplnéj návod.Co mam vytvořit a kam to mam vložit.Jsem už bez nápadu.Jsem už unavenéj. Prostě to nechápu.Díky.
jenikkozak
Profil
djvita:
Jsem už unavenéj.
Ráno moudřejší večera. :-) O jaký našeptávač vám jde?
djvita
Profil
JJ v seznam.cz je našeptávač automaticky ale na google tam stránka z našeptáváním není,tak by stačilo něco podobného.
djvita
Profil
Stačí mi,když zadám do google facebazar nebo už třeba,face nebo faceb,a našeptalo to na facebazar.cz tak jsem spokojený.Díky za radu.
jenikkozak
Profil
Jde vám o to, aby se po zadání vráze „face“, popř. „facebazar“ v našeptávači vyhledávače Google zobrazilo „facebazar.cz“?
Na frázi „face“ raději zapomeňte. Facebook.com je dost silný konkurent.
Aby se tam zobrazovala adresa Vašeho webu po zadání „facebazar“, by bylo zřejmě potřeba, aby si Google myslel, že Váš web je dostatečně navštěvovaný. Nedává mi ale smysl, proč by měl našeptávač přidávat to „.cz“. Spatřujete v tom nějaký přínos pro svůj web? Vždyť v našem prostředí mu dá Google pravděpodobně vyšší pozici než tomu webu s národní doménou sk.
djvita
Profil
Máte pravdu ve všem,já jen pro efekt,chtěl jsem tam mít cz,ale jestli je to těžké to udělat?Všimnul jsem si totiž,že tam je facebazar.az a cz tam neni,tak proto taky.Chápete to?
ludekbrno
Profil *
A to jako myslíš, že ty fráze pro našeptávač do google si vkládají majitelé dotyčných webů? :-)
djvita
Profil
Ano.nebo né?prý existuje nějaký software,nebo snad java script,něco jsem slyšel,ale sám to nechápu.
ludekbrno
Profil *
Jistěže ne. Fráze do našeptávače si generují samy vyhledávače na základě toho, co předpokládají, že návštěvník hledá a z vnějšku se to nedá ovlivnit. Jedině tak, že tvůj web bude natolik dobrý, že ho vyhledávače budou mít v oblibě a budou ho v našeptávači upřednostňovat. Je to vlastně taky výslený produkt dobře provedeného SEO.
djvita
Profil
Aha,co mam tedy ještě udělat pro lepší seo?
ludekbrno
Profil *
Zde v diskuzi najdeš studijního materiálu na dlouhé týdny. Tak se do toho můžeš pustit :-)
djvita
Profil
ok.dík
djvita
Profil
Dobréj, máte pravdu, vyhledávače sami nastaví našeptávání, už to funguje děkuji.....
Mari
Profil *
Google svolil našeptávat i stránku (její název, soubor dvou slov) naprosto nenavštěvoanému webu. Na každé slovo existuje tisice druhých slov, jaktože našeptávač našeptává jen cca 15-20? Proč zrovna je? Evidentně nehraje roli frekvence hledaní uživateli, tak v čem je pointa?
ludekbrno
Profil *
Mari:
Nějaký příklad by nebyl? Jak víš, že onen našeptávaný web není navštěvovaný? Pointa je zcela jistě v tom, že google se snaží našeptávat taková slova, o kterých předpokládá, že je hledající chce vyhledat. Už konečně pochop, že cílem vyhledávače je, aby byl hledajícími oblíben a to nedocílí ničím jiným, než že se bude co nejlépe trefovat do potřeb hledajícího. Pokud mu bude našeptávat nebo následně ve výsledcích vyhledávání zobrazovat blbosti, které hledající nechtěl, obrátí se příště na jiný vyhledávač. Nevím, proč v tom neustále hledáš nějaké záhady. Druhá věc je, že uhodnout co hledající hledá z pár písmen je velmi složité a statisticky náročné, takže to při velmi netypických dotazech logicky nemůže fungovat moc dobře. Ale našeptávač se zcela jistě učí z toho, na co lidi nakonec kliknou, takže nevěřím tomu, že by permanentně našeptával něco, co většina lidí nechce.
Mari
Profil *
Máte pravdu, ta lokálnostní logika mi otevírá oči. Jen malá zajímavost - tak jako si mohu nastavit abych videl google vysledky pro danou zemi a jazyk, lze nastavit pro google.cz abych viděl např. co je hledáno pro pražské hledatele? Je to spíše jen dotaz pro přesnost. Je při SEO vhodné řídit se při tvorbě názvu svých článků i tím co našeptávač nadhazuje lidem?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0