Autor Zpráva
perwin
Profil
Dobrý den,
vyrobil jsem stránky pro jednu společnost, a zajímalo by mě, jak nastavit, aby se ty stránky při vyhledávání zobrazili hned jako první - vyhledávání na Google, Seznam atd.
Tato společnost měla již předtím, než měla vlastní web, svůj profil třeba na zlatestranky.cz, firmy.cz a mnoho dalších.
Bohužel, když tento web dám vyhledávat - ať už podle title, description zadané v meta tagech přímo na webu, nebo vyhledávám přímo adresu .cz, tak to stejně ten web nezobrazí - asi ani jako poslední odkaz.
A tento web je přece ten nejhlavnější, jaký může být.
Četl jsem návod tady na jakpsatweb.cz, jak optimalizovat web pro prohlížeče, ale nefunguje to.
A tato optimalizace přece patří k práci webdesignera, který vyrábí weby.
Děkuji za odpovědi
ra100
Profil *
Možno na začiatok ti pomože toto
Ivy
Profil
Odkaz na stránky nedáš?
Halelujah
Profil *
Zkus dát mezi tagy <head> a </head> tohle

<meta name="SEO" content="on">
<meta name="googleposition" content="first">

A nebo si raději přečti tohle: http://plavacek.posterous.com/jak-jsem-delal-levne-seo-bez-tajnych-triku-po-0
margin
Profil *
Halelujah:
Pokud perwin na svém webu nezapne SEO, bude vliv výše uvedených meta tagů minimální.
Zapnout SEO.
Cody
Profil
Zkus si o SEO přečíst něco komplexnějšího, SEO nefunguje hned, většinou v řádu měsíců. Zeptám se, kolik relevantních a kvalitních odkazů jsi získal? Máš za sebou analýzu klíčových slov? Jsou on-page faktory tvého webu v pořádku?
pcmanik
Profil
Halelujah:
Kde na tieto vase seo tagy chodite omg, nic take neexistuje a take sprostosti urcite ziadny vyhladavac ani nepodporuje.
ludekbrno
Profil *
pcmanik:
Kde na tieto vase seo tagy chodite omg, nic take neexistuje a take sprostosti urcite ziadny vyhladavac ani nepodporuje.

Tady asi někdo nepochopil vtip ;-)
Ivy
Profil
Možná by bylo vhodné pro úplné začátečníky zdůraznit, že [#4] Halelujah a[#5] margin jsou vtipy k obveselení zúčastněných.
pcmanik
Profil
ludekbrno:
Tady asi někdo nepochopil vtip ;-)
Nemam dovod otvarat linky k SEO, ktore neuznavam. A preto reagujem len na prispevok.
Petr ZZZ
Profil
perwin:
Zkus se podívat na příručku pro začátečníky společnosti Google (PDF).

Jinak stručně: Na to, aby stránka byla vůbec v indexu vyhledávače, musíš ji tam buď ručně přidat nebo na ni musí vést aspoň jeden odkaz z nějaké stránky, kterou už vyhledávač zná (odkaz nesmí mít atribut rel="nofollow" a ani jinak nesmí být zakázaný). Na to, aby byla ve vyhledávání hodně vepředu, musí na ni vést odkazů buď hodně nebo musí vést z vysoce hodnocených stránek (nejlépe oboje) a hlavně musí být sama o sobě kvalitní, zajímavá pro lidi.

Co se týče žertovných příspěvků výše – tvůj dotaz zní asi jako kdyby ses ptal "vyrábím hnědou limonádu a nevím, jak nastavit, abych jí prodal víc než se prodá Kofoly".
ludekbrno
Profil *
pcmanik:
Teď vůbec netuším, o čem mluvíš... kolegové udělali drobnou legrácku a tys to nepochopil. To se stane :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0