Autor Zpráva
Johny666
Profil
Nevite, jak presne zjistit, kolik Seznam zaindexoval stranek z domeny? Klasicke googlovske 'site:domena' nefunguje, je k nemu treba zadat nejake slovo, coz snizuje objektivitu vysledku...
Petra
Profil
Myslím, že ne. Pokud dáte jako to slovo doménové jméno, mělo by to být vpořádku. I když občas mám pocit, že to vyhazuje pěkné nesmysly a dokonce každou chvíli něco jiného.
Johny666
Profil
No prave.. je to takove zmatene.. Seznam obcas vyhazuje vysledky z Googlu (ve svete), obcas zase ty svoje se screenshoty stranek..
Yuhů
Profil
jde to zjistit. Jestliže mám například doménu www.jakpsatweb.cz, dá se počet zaindexovaných URL zjistit dotazem

site:jakpsatweb.cz jakpsatweb

tedy podle vzorce
site:x x

Problém může být snad pouze u doménových jmen, která obsahují velice běžná slova, tam může být číslo nepřesné nebo odhadnuté. Ale to vám říkám jako vývojář, nikoli jako uživatel, v praxi jsem se s tím nesetkal.
Johny666
Profil
Díky, to je asi ono.. procházel jsem to dost daleko a odkazy z jiných webů se tam nevyskytly.. co mně ale docela dostalo, je nefunkční navigace stránkování - zkuste si třeba http://search.seznam.cz/?w=site%3Ahyperinzerce.cz+hyperinzerce&mod=f-p -1-s-c&from=201&step=10&r=&a=n&ie=iso - stále se zobrazuje pouze strana 1-10 a přesun dále je možný jenom pomocí tlačítek předchozí a další.. To je tak elementární věc, že to vybízí k úvahám, proč to tam Seznam takhle dal.. nechce se mi věřit, že by tam programátoři největšího českého portálu udělali takovýhle bug...
Yuhů
Profil
Johny666, to už je mimo téma, ale tohle je featura, nikoli bug. A mám ji na svědomí já. Když jsem to hledání specifikoval, rozhodl jsem, že listování nad desítku není potřeba dělat. Normální uživatelé totiž takhle daleko nechodí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0