« 1 2
Autor Zpráva
shaggy
Profil
Dobre, pokúsim sa to zhrnúť a budem písať pomaly, aby to pochopili aj jednoduchší členovia:
- prvý riadok (odstavec) môjho príspevku bola irónia, chcel som tým naznačiť, že nikto si ju nikdy nebude spomínať so zle oblečeným záhradkárom hrajúcim sa na metrosexuála
- adresu jej webu som v druhom odstavci schválne nedával ako odkaz, aby nemala pocit, že jej chcem uškodiť. To, že niektorí ľudia nedokážu rozoznať meno od domény, je skôr práca pre psychiatra (alebo pre základnú školu). Ja mám len pre nich jednu radu - v mene býva medzera.
- celý ten príspevok a rada bola naozaj myslená dobre (teraz to už ľutujem, lebo niektorí ľudia si zaslúžia iba presné odpovede na ich otázky). Chcel som poradiť, že zaoberať sa službou, ktorú návštevníci nepoznajú, je kontraproduktívne. Ale venovať sa niečomu, čo má efekt, je viac než žiadané (a v tomto prípade to bolo dlhú dobu zanedbávané).

jenikkozak:
Když se budu ptát, jakým způsobem přidat stodesátou javascriptovou knihovnu, nebude lepší, když mi někdo řekne, že na stránce 110 knihoven nepotřebuji, ačkoliv jsem se na něco takového vůbec, ale vůbec neptal? Nemůžu v sekci PHP tazateli vysvětlit, že má špatnou strukturu databáze? Proč by se měla klíčová informace cezurovat a míchat se tu jakási omletá omáčka o seomatech?
Presne toto ma napadlo ako prvé, keď sa tu začali objavovať protestné príspevky. A dám ruku do ohňa za to, že ak začnem odpovedať iba na položené otázky, tak ma budete rovnako kritizovať, že som stručný, alebo že moja rada autorovi moc nepomohla.

Moderátori
Ako je to s mojou žiadosťou o odstránenie môjho priezviska zo všetkých súvisiacich témat?
Petr ZZZ
Profil
shaggy:
Ty mě tady snad dostrkáš k formulaci teorie absolutní absurdity – není nic pod vesmírným slunéčkem, co by nešlo zhůvěřile překroutit, že? Jestli za to dostanu nějaký metál, cvaknu ti pivo. (Víc ne, víc si nezasloužíš.) (Ty si ani to pivo nezasloužíš, ale ať nejsem za žgrta.) – Za sebe tvou "žádost" zamítám, neb nikde žádnou předmětného výrazu souvislost s tvou perzónou ni náznakem rozpoznati nelze.

Jenikukozaku, „klíčová informace“? – Už´s, brachu, někdy viděl klíč? Klíč, to je, abych tak řekl, věc, bez které se dál nedostaneš, klíčová informace je zásadní informace, bez které nějaký výklad něčeho nedává smysl. Rozdíl mezi klíčovou a nepodstatnou informací je prostě jako rozdíl mezi valašským koněm a slivovicí.
Ivy
Profil
shaggy:
aby nemala pocit, že jej chcem uškodiť
Vážně nevíš nebo sis neuvědomil jak rychle a jak vysoko se většinou ve výsledcích ve vyhledávači objeví odkazy na tuto diskusi když napíšeš do příspěvku nějaké neobvyklé slovo, jméno nebo doménu? (V tom, jestli je klikací nebo neklikací nevidím rozdíl, a pokud se mýlím tak mě prosím oprav.) O několik řádek níže v [ot] jsi napsal poměrně ostrý výrok o službách firmy (tos také mohl formulovat jinak aniž by utrpěl význam tvého sdělení). Překvapuje tě opravdu hodně že jsem měla pocit že mi chceš škodit?
Kdybych měla o trochu víc času, tak bych okamžitě dala svou stránku do Názoru na stránku, požádala moderátory o přesun a tebe o vysvětlení. Bohužel v tuto chvíli tolik času nemám. Možná se budeš divit, ale mě to opravdu zajímá. Jsou to totiž informace, které se shánějí jinak velmi těžko.

Těžko se mi věří žes to myslel dobře, ale budu se snažit (to je bez ironie).
Cody
Profil
Nemůžete se prosím hádat někde v e-mailu? Problém byl vyřešen a tohle mě přijde jen jako offtopic.
Chamurappi
Profil
Informace, že je vhodnější zaměřit se na jiné aspekty kvality stránek než na externí službu, je v kontextu otázky tak, jak byla položena, podstatná. Nevidím absolutně žádný důvod k jejímu smazání a už vůbec nechápu, proč tady o tom dál píšete slohová cvičení. Ivy chtěla kvůli vyhledávačům zrušit jméno, zrušil jsem jméno, vyřešeno… ostatní vášně si řešte v soukromí.


Reaguji na Petra ZZZ:
není nic pod vesmírným slunéčkem, co by nešlo zhůvěřile překroutit, že?
Ty jsi překroutil že adresa není adresa, ale jméno s tečkou, a že se nachází uvnitř hodnocení webu, i když to nebyla pravda. V rámci téhle divné logiky by shaggyho požadavek byl oprávněný.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0